ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 80 dagen geleden)

Extreem ontwerp voor Antarctica met Pro/ENGINEER

Delft, september 2007 – PTC (Nasdaq: PMTC) maakt bekend dat het binnenkort te bouwen Princess Elisabeth Antarctic Station is ontworpen met de Pro/ENGINEER-software. Deze nieuwe zuidpoolbasis wordt dit najaar op locatie geassembleerd om de komende 25 jaar plaats te bieden aan 8 wetenschappers, 4 bemanningsleden en maximaal 18 bezoekers. Het Princess Elisabeth Antarctic Station is ontworpen door de International Polar Foundation uit Brussel. De software en ondersteuning zijn geleverd door PTC-partner HEC uit Nieuwegein. Het Pro/ENGINEER-ontwerp is sterk beïnvloed door de eis dat het station volledig energieneutraal moet kunnen opereren en complexe aërodynamische simulaties.

Energieneutraal betekent dat de poolbasis alle energie voor het laboratorium en de tijdelijke bemanning met lokale middelen moet kunnen genereren en hergebruiken. Er mag ter plaatse namelijk geen afval(water) worden geloosd en andere vervuiling worden veroorzaakt. De aërodynamische simulaties waren nodig voor de grote windbelasting, terreinerosie en sneeuwaccumulatie door sterke Katabatische winden. Om alle gebouwonderdelen, installaties en instrumentarium op de locatie te krijgen, is met Pro/ENGINEER ook de passing van alle onderdelen in de transportcontainers en de belasting per sneeuwslede gesimuleerd.

Johan Berte, projectmanager van de International Polar Foundation uit Brussel zegt: “Een ontwerp voor Antarctica moet net als in de ruimtevaart door en door worden getest en gesimuleerd, omdat men niet zomaar terug kan gaan voor reparaties of wijzigingen. Om het ontwerp- en bouwproces goed te kunnen beheersen hebben wij een volledig geïntegreerde methodiek toegepast. Daaraan is Pro/ENGINEER als belangrijkste ontwerpapplicatie verbonden, omdat deze software volledige configuratiecontrole biedt en complexe simulaties kan uitvoeren”.

Over International Polar Foundation
De International Polar Foundation (IPF) gevestigd in Brussel is een Belgische non-profit organisatie met als missie communicatie en educatie over poolonderzoek, om belangrijke milieu- en klimaatmechanismen beter te kunnen begrijpen. Daartoe ontwikkelt en organiseert de IPF informatieve, educatieve en demonstratieve activiteiten over poolonderzoek. Het Princess Elisabeth Antarctic Station is door de IPF in opdracht van de Belgische regering ontworpen als opvolger van het vroegere Koning Boudewijn station.

Over PTC
PTC is de ontwikkelaar en leverancier van oplossingen voor product lifecycle management (PLM), content management en technische publicaties. Het bedrijf heeft wereldwijd meer dan 50.000 klanten, waaronder veel innovatieve productie-bedrijven, uitgevers, advies- en ontwerpbureaus, overheden en organisaties in de medische sector. PTC is opgenomen in de S&P Midcap 400 en Russell 2000 indices.

Meer informatie over PTC is te vinden op www.ptc.com.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

PTC
Dirk Valgaeren, Benelux Area Manager
Telefoon: 015-2682619 of +32 2 7164047
E-mail: dvalgaeren@ptc.com

NOOT VOOR DE REDACTIE

Voor meer infomatie kunt u contact opnemen met:

Presscom
Peter Gloudemans
Telefoon: 030-6051415
E-mail: peter@presscom.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 80 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl