www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

Decos introduceert Decos Document 4.3

Nieuwe release maakt documentbeheer nog eenvoudiger

Noordwijk, 7 september 2007 - Decos Software Engineering introduceert vandaag de nieuwe versie van zijn documentmanagementsysteem. Decos Document 4.3 maakt het voor eindgebruikers nog eenvoudiger om documenten te beheren. Het systeem biedt meer mogelijkheden om gebruik te maken van Microsoft Office-programma’s zoals Outlook en Excel. Daarnaast zijn er verschillende functies toegevoegd om het opzoeken van bestanden te vergemakkelijken.

Het merendeel van de communicatie met klanten en leveranciers verloopt tegenwoordig via e-mail. Decos heeft daarom in de nieuwe versie de Outlook-koppeling uitgebreid met de mogelijkheid om uitgaande e-mails bij verzending direct op te slaan in Decos Document. Bovendien is het nu ook mogelijk om documenten uit Decos Document eenvoudig als bijlage toe te voegen bij het versturen van een e-mail vanuit Outlook. Hierdoor is Decos Document nog beter geïntegreerd binnen de vertrouwde werkomgeving van de eindgebruikers.

Organisaties maken steeds vaker gebruik van een archief voor beeldmateriaal. Het opzoeken van een specifieke afbeelding kan veel tijd in beslag nemen, zeker wanneer de bestandsnaam onbekend is. Decos Document 4.3 biedt de mogelijkheid om via de miniatuurweergave een preview te krijgen van foto’s, scans, maar ook Microsoft Office-documenten. Hierdoor zijn bestanden eenvoudiger en sneller terug te vinden.

Naast de dagelijkse communicatie via e-mail is het voor iedere organisatie van groot belang dat het adressenboekbestand op orde is. Toch blijkt het actueel houden van adresgegevens in de praktijk voor problemen te zorgen. Wanneer meerdere personen binnen de organisatie contactgegevens kunnen toevoegen of wijzigen, leidt dit er vaak toe dat een adres meerdere malen in één bestand voorkomt. Decos Document 4.3 waarschuwt de gebruiker wanneer hij een nieuw adres invoert waarvan de NAW-gegevens al in het systeem voorkomen. Dit voorkomt dat contactgegevens onbedoeld tweemaal worden toegevoegd en houdt het adresbestand overzichtelijk.

“Bij het ontwikkelen van Decos Document 4.3 hebben we goed geluisterd naar de eindgebruikers”, zegt Alrik van Kuijk, marketing manager bij Decos Software Engineering. “Wij hebben specifiek gekeken naar mogelijkheden om Decos Document nog gebruiksvriendelijker te maken, zonder dat dit ten koste gaat van de betrouwbaarheid van het systeem. Naar mijn mening zijn wij er goed in geslaagd om de wensen van onze klanten om te zetten in praktische oplossingen.”

Een volledig overzicht van alle nieuwe features binnen Decos Document 4.3 kunt u vinden op: www.decos.nl

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Decos Software Engineering
Decos Software Engineering is een Nederlands softwarebedrijf gespecialiseerd in oplossingen op het gebied van document- en informatiebeheer. Sinds de oprichting op 1 december 1987 heeft Decos diverse succesvolle applicaties op de markt gebracht. Sinds de introductie van het volledige web-based document managementsysteem Decos Document – web edition in 1999 geldt Decos als één van de belangrijkste spelers in Nederland op de markt van documentbeheer. Decos Software biedt een flexibele, betrouwbare en complete oplossing voor het organisatiebreed beheren van informatie. Meer informatie: www.decos.nl

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS, Global Public Relations:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: rogierh@lewispr.com www.lewispr.com

Voor verdere algemene informatie kunt u contact opnemen met Alrik van Kuijk van Decos Software Engineering
Tel: +31 (0)71 364 0700
E-mail: a.vankuijk@decos.com
Recent van Decos  
OneGov gaat verder onder de vleugels van Decos

Decos neemt TM7 over en voegt anonimiseeroplossing Carp-E toe aan zijn portfolio

GEOJUNXION MAAKT DOORSTART ONDER DE VLEUGELS VAN DE DECOS TECHNOLOGY GROUP

Verstreken tijd: 19 jaar en 109 dagen
Decos contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl