ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Tridion wordt SDL Tridion

Amsterdam, 3 september 2007 - Tridion, wereldwijd leidend leverancier van Web Content Management (WCM) software oplossingen, maakt vandaag bekend dat het als divisie van SDL International, vooraanstaand leverancier van global information management (GIM), voortaan verder gaat onder de naam SDL Tridion.

De nieuwe naam reflecteert de sterke combinatie die op 18 mei jl. werd gecreëerd door de overname van Tridion door SDL plc. Als onderdeel van de SDL groep, levert SDL Tridion de meest complete web content management oplossing voor zeer gerichte doelgroepcommunicatie in meerdere talen en over verschillende websites en kanalen.

SDL Tridion CEO Pieter Varkevisser; “Onze nieuwe naam benadrukt onze gezamenlijke visie en onze sterke overtuiging in de aanvullende kansen die de combinatie met de SDL groep biedt.”

Het thema dat ten grondslag ligt aan het nieuwe merk is “Communication that connects”. Hiermee wil SDL Tridion haar visie benadrukken dat bedrijven wereldwijd zich kunnen onderscheiden als zij in staat zijn hun uiteenlopende doelgroepen te bereiken op een consistente manier, in de juiste taal en via een kanaal dat aansluit bij de beleving van de ontvanger.

De verandering van naam en merk gaat vandaag in. Vanaf 3 september zullen alle email extensies veranderen in @sdltridion.com. Het adres van de corporate website verandert in www.sdltridion.com en de adressen van de regionale websites wijzigen in www.sdltridion.nl en www.sdltridion.be/nl.

Meer informatie over de overname van Tridion door SDL kunt u vinden in het persbericht van 24 april op www.sdltridion.com.

Over SDL Tridion
SDL Tridion is wereldwijd een leidend leverancier van Web Content Management (WCM) oplossingen. Onze enterprise klasse WCM-oplossing stelt organisaties in staat om in meerdere talen en over verschillende websites en kanalen consistente, interactieve en zeer gerichte klantervaringen aan te bieden. Naast de middelen om content te creëren, beheren, leveren, volgen en archiveren, biedt Tridion ook oplossingen voor gerichte doelgroepcommunicatie, publicatie over meerdere kanalen en mogelijkheden tot interactie met de doelgroep.

Meer dan 430 organisaties maken gebruik van SDL Tridion oplossingen. Hieronder bevinden zich vooraanstaande wereldmerken zoals ABN AMRO, BBVA, Canon, Emirates, KLM, Lexus, Renault, Ricoh, Sanofi-Aventis, Scania, Toyota, Unilever en Yamaha. Het hoofdkantoor van SDL Tridion is gevestigd in Amsterdam; het Amerikaanse hoofdkantoor in New York. SDL Tridion heeft verder kantoren en partners in de Verenigde Staten, Europa en Asia-Pacific.

Voor meer informatie over SDL Tridion kunt u terecht op www.sdltridion.nl.

SDL Tridion is onderdeel van SDL, de leider in global information management (GIM) oplossingen. Voor meer informatie over SDL kunt u terecht op www.sdl.com

###

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Annelore van der Lint
Marketing Director SDL Tridion
T +31 (0)6 52 41 00 67
E annelore.vanderlint@sdltridion.com

Of:

Marlous Westra
Text 100 Public Relations
T +31 (0)20 530 43 43
E marlous.westra@text100.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 44 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SDL contact  

+31 (0)20 20 10 500
info@sdl.com
www.sdl.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl