www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 53 dagen geleden)

Sector loopt warm voor IT-borrel ´First Life´

11 september 17.00 - 19.00 uur - Café Restaurant Dauphine in Amsterdam

Amsterdam, 21 augustus 2007 - Vele tientallen aanmeldingen en een bemoedigend aantal sponsors zijn het resultaat van de bescheiden vooraankondiging in juni van de eerste IT-borrel ‘First Life’, die op 11 september plaatsvindt. “Het aantal gasten voor de eerste borrel is beperkt tot honderd. Wie nu nog mee wil doen, moet zich haasten,” zegt initiator Victor de Pous. “Dat geldt voor deelnemers en voor sponsors.”

De eerste aanmeldingen laten een mooie verdeling zien van de verschillende disciplines binnen het IT-domein. “Er komen leveranciers, gebruikers, journalisten, communicatiespecialisten en studenten. Zowel vertegenwoordigers van de grote namen als mensen uit kleinere organisaties hebben zich aangemeld. Het belooft een interessante netwerkbijeenkomst te worden,” aldus De Pous.

Aanmelding
Met ingang van 11 september zal de IT-borrel maandelijks, op iedere tweede dinsdag, worden gehouden, op een vaste locatie en tijd: Café Restaurant Dauphine in Amsterdam, van 17.00 tot 19.00 uur. Desgewenst aansluitend eten voor eigen rekening en bijvoorkeur op basis van voorafgaande reservering. Aanmelding voor deelname aan de borrel is noodzakelijk (www.firstlife-net.nl)

De First Life IT-borrels staan open voor iedereen die werkzaam is in het IT-domein, dat wil zeggen zowel medewerkers van gebruikersorganisaties als van leveranciers en dienstverleners van en rondom digitale technologie. Ook zelfstandigen en bijvoorbeeld studenten die een IT-gerelateerde studie volgen, zijn welkom op First Life.

Alles wordt virtueel. Toch blijft face-to-face contact onontbeerlijk voor zakendoen en ontspanning. Om persoonlijk contact een platform te geven, vindt iedere tweede dinsdag van de maand een First Life IT-borrel plaats. Open, laagdrempelig, informeel en gastvrij zijn trefwoorden van First Life, dat als een vaste ontmoetingsplek voor de IT-sector in Nederland wil gaan functioneren.

Sponsors uitgenodigd
Marktpartijen worden nadrukkelijk gevraagd de borrel financieel te ondersteunen. Om de kosten te dekken en om het sponsorbedrag laag te houden, zijn er per maandelijkse IT-borrel drie sponsors nodig. De inaugurele First Life op 11 september a.s. wordt financieel mogelijk gemaakt door het Nederlands Genootschap voor Informatica (NGI), het platform voor ICT-professionals, het managementtijdschrift IT Executive en Master Search & Recruitment.

Ondersteunende organisaties
Daarnaast kent First Life ondersteunende non-profit organisaties, die het initiatief ondersteunen en hun achterban hierover informeren. Inmiddels hebben het Amsterdams Genootschap van Informatiemanagers (AGIM) en het Nederlands Genootschap voor Informatica zich aangesloten.

Organisatiecomité
Nanda Bechtholt, The Communication Force (PR), Ron Stoorvogel, Valori (ICT-dienstverlener), Gert Jan Scheer, Master Search (recruiter), Theo Loth (PR) Fred van der Molen (hoofdredacteur IT Executive), René Rippen (free-lance auteur), Erik Vingerhoed, Janse & Vingerhoed (ICT-dienstverlener), Han van Egdom, Phenomedia (beursorganisator), Lino Bijnen, Phenomedia (beursorganisator), Klaas Brongers (secretaris NGI) en Victor de Pous (bedrijfsjurist en industrie-analist).

Verstreken tijd: 19 jaar en 53 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu