www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Blurb start verzending boeken vanuit Nederland

Online uitgeefdienst breidt dienstverlening verder uit naar twaalf landen

San Francisco, 6 augustus 2007 – Blurb, de online uitgeefdienst voor consumenten, gaat zijn boeken voor Europese klanten per direct verzenden vanuit Nederland. In juni kondigde Blurb al een partnerschap aan met een drukker in Nederland. Vanaf nu start ook de daadwerkelijke verzending van deze boeken. Hierdoor dalen de verzendkosten voor Europese gebruikers aanzienlijk.

Europese klanten van Blurb kunnen nu op de site de prijzen in Engelse ponden en in euro’s bekijken. Andere valuta volgen in een later stadium. Om de internationale Blurb-gemeenschap nog beter van dienst te zijn, geeft Blurb nu ook de afmetingen van zijn boeken in centimeters weer. Dit maakt het voor Blurb-gebruikers die het metrisch-systeem gewend zijn, makkelijk te bepalen welke afmetingen en lay-out hun boek moet hebben.

Verder heeft Blurb zijn diensten uitgebreid naar twaalf nieuwe landen: Argentinië, Brazilië, India, Israël, Maleisië, Mexico, de Filippijnen, Rusland, Singapore, Taiwan, Thailand en de Oekraïne. Ook gebruikers in deze landen kunnen nu boeken van professionele kwaliteit samenstellen, delen, en verkopen. Na bestelling, worden de boeken binnen zeven tot tien werkdagen afgeleverd.

Eileen Gittins, oprichter en CEO van Blurb: “Blurb’s internationale klantendatabase groeit snel, dus we doen er alles aan om er voor te zorgen dat mensen hun boeken zo snel en zo goedkoop mogelijk toegezonden krijgen. Een boek maken moet volgens ons eenvoudig en betaalbaar voor iedereen zijn. Door deze verbetering kunnen meer mensen overal ter wereld een boek maken en zowel online als offline met elkaar delen, Dit is voor mij de essentie van online uitgeven voor consumenten.”

Hoe te gebruiken?
Om een boek via Blurb samen te stellen en te laten drukken, moeten gebruikers eerst de Blurb BookSmart-software downloaden van de website. Deze BookSmart-software is gratis en beschikbaar voor een Mac en een PC. Verder biedt Blurb een ruime keuze aan verschillende boek lay-outs, ontworpen door professionele boekontwerpers. Met de software kan iedereen voor een aantrekkelijke prijs boeken samenstellen, delen en verkopen van de kwaliteit zoals je ze in de boekwinkel aantreft.



Over Blurb
Blurb is een betaalbare webservice waarmee consumenten eigen boeken kunnen schrijven, samenstellen, publiceren en verkopen. De boeken kunnen bestaan uit foto’s, tekst of een combinatie daarvan. Elke blogger, kok, marketeer, fotograaf, reiziger, ondernemer, dichter of beginnend auteur kan er terecht. Blurb is in 2004 opgericht door Eileen Gittins. Met Blurb kan iedereen een boek maken en gratis laten opnemen in de online boekwinkel van Blurb. Met de eveneens gratis te downloaden Blurb BookSmart software kunnen gebruikers snel aan de slag. Voor meer informatie en het downloaden van de software: www.blurb.com

Voor meer informatie:
Whizpr
Yvon Reitsma
Tel: +31 (0)317 410 483
E-mail: blurb(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 37 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Blurb contact  

+44 (0) 7920 474 383
blurb@whizpr.nl
nl.blurb.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl