www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 26 dagen geleden)

IMpact Retail benoemt voormalig NS-directeur Philippe Smit tot Directievoorzitter

Verantwoordelijk voor voortzetting groei It’s, PrijsTopper en Modern.nl

Tilburg, 26 juli 2007 – Elektronica retailer IMpact Retail BV benoemt Philippe Smit (40) tot Directievoorzitter. Smit is afkomstig van de Nederlandse Spoorwegen (NS) waar hij tot voor kort Commercieel Directeur was. Zijn aanstelling is een uitbreiding van de huidige vierkoppige directie. Smit start 1 augustus.

IMpact Retail heeft, nadat het bedrijf zich via een MBO uit het Vendex-KBB concern heeft verzelfstandigd, in drie jaar tijd in hoog tempo een toppositie in de markt voor consumentenelektronica verworven. Inmiddels zijn er 101 It’s vestigingen en 26 vestigingen van PrijsTopper. En www.modern.nl is inmiddels een van de snelst groeiende elektronicawinkels op het internet.

“IMpact Retail beschikt over uitzonderlijk veel groeipotentie. Het bedrijf is in Nederland inmiddels met afstand retailmarktleider in de consumentenelektronica. De organisatie heeft met haar drie werkmaatschappijen voor elk marktsegment een uitstekend marketingconcept. IMpact Retail is daarmee in staat de kansen in de markt optimaal te benutten. Ik verheug me erop de ontwikkeling, samen met een sterk gemotiveerd team, verder vorm te geven”, zegt Philippe Smit.

In bijna vijf jaar bij de NS bewerkstelligde Smit een stijging van de omzet met 30 procent en een toename van de reizigerskilometers met veertien procent. Bovendien gaf hij de NS door middel van aansprekende marketingacties een persoonlijker imago. Daarvóór werkte Smit elf jaar bij PON. Hier bekleedde hij diverse commerciële functies in de automotive sector. Zo was hij marketingverantwoordelijke voor het merk Volkswagen en General Manager voor het merk Audi. In zijn laatste functie was hij als Directeur verantwoordelijk voor het Pon Investment Vehicle.

-- einde persbericht --

Over IMpact Retail BV
Elektronica retailer IMpact Retail BV is marktleider op het gebied van consumentenelektronica in Nederland. Met haar drie werkmaatschappijen It’s (101 vestigingen), PrijsTopper (26 vestigingen) en www.modern.nl is zij in heel Nederland vertegenwoordigd. IMpact Retail BV telt meer dan 1200 medewerkers en kan met de drie formules tot op het individuele niveau inspelen op de uiteenlopende eisen en verwachtingen van de consument. IMpact Retail BV is gevestigd in Tilburg.

Voor meer informatie of het aanvragen van beeldmateriaal:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Armine Egberink / Charly Lammers van Toorenburg
Telefoon: 030 – 65 65 070
E-mail: armine@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 26 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl