www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

ABN AMRO Hypotheken bespaart kosten met storage Hitachi Data Systems

Amsterdam, 18 juli 2007 – ABN AMRO Hypotheken Groep heeft gekozen voor het Hitachi Universal Storage Platform en het Hitachi Content Archive Platform. De kennis en de technisch hoogwaardige software van HDS gaven hierbij de doorslag. Met de nieuwe storage-infrastructuur van HDS kan ABN AMRO Hypotheken Groep nu data op verschillende manieren opslaan en een afweging maken van de kosten versus de toegankelijkheid. Door zo slimmer met data om te gaan, realiseert de groep grote kostenvoordelen en neemt de beschikbaarheid van data toe.

Na het samengaan van ABN AMRO Hypotheken met Bouwfonds Hypotheken in 2006 moest de storage van beide partijen geïntegreerd worden. Omdat Bouwfonds geen bank was, hoefde de organisatie zich ook niet aan de strenge compliance-regels van deze sector te houden. Alle data werd op dezelfde manier weggeschreven en bewaard. Toen het bedrijf onderdeel werd van ABN AMRO, was dit niet langer een optie.

Hardware niet spannend
Hoewel Bouwfonds al een vaste storage-leverancier had, besloot ABN AMRO Hypotheken Groep zich wat breder op de markt te oriënteren. De keuze viel uiteindelijk op Hitachi Data Systems. Koen Teeuwisse, Manager ICT Beheer bij de ABN AMRO Hypotheken Groep: “De hardware is niet zo spannend, die systemen lijken allemaal op elkaar. Het is de software die het eigenlijke werk moet doen. Op dat gebied is Hitachi Data Systems erg ver.”

HDS implementeerde een dubbel uitgevoerd SAN op basis van het Hitachi Universal Storage Platform 100, waarbij de twee locaties van ABN AMRO Hypotheken Groep in Amersfoort door een eigen glasvezelnetwerk zijn verbonden. Op iedere locatie staat 3 terabyte aan data, een hoeveelheid die snel groeit.

Daarbij nam ABN AMRO het Hitachi Content Archive Platform (HCAP) in gebruik. Met name de mogelijkheid die dit platform biedt om cross archive te zoeken is heel handig voor ABN AMRO Hypotheken Groep. Zo kunnen medewerkers archieven en zoekmethoden combineren. Gebruikers kunnen zowel op metadata zoeken als in de data zelf. Daarnaast kan de groep aangeven welke gebruikers op welk niveau mogen zoeken. Teeuwisse: “We realiseren kostenvoordelen omdat we slimmer met data omgaan. Tegelijkertijd is de omgeving beter beschikbaar en kunnen zoekopdrachten sneller en eenvoudiger worden uitgevoerd.”



Over Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems is wereldwijd leverancier van storage-oplossingen en dochterbedrijf van Hitachi Ltd (NYSE: HIT). Het bedrijf ontwikkelt storage-producten met de prestaties, beschikbaarheid en schaalbaarheid om risico’s van klanten te verlagen en ROI te maximaliseren. Door vanuit de filosofie Application Optimized Storage de nadruk te leggen op het klantperspectief en daarbij de beste hardware, software en services te leveren, komt HDS tegemoet aan de behoeften van zijn klanten. HDS telt 2.900 medewerkers en doet zowel direct als via het partnerkanaal zaken met bedrijven en instellingen in meer dan 170 landen. Meer dan de helft van de Fortune 100 bedrijven is klant van HDS. Voor meer informatie: www.hds.com.

Voor meer informatie:
Hitachi Data Systems
Maarten Paddenburg
Tel. +31 (0)20 650 93 11
E-mail: maarten.paddenburg(at)hds.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317 410 483
E-mail: hds(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 3 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Hitachi Data S.. contact  

+31(0) 20650 9000
www.hds.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl