ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 5 dagen geleden)

Draka Comteq meldt een sterke marktacceptatie voor BendBright XS - een nieuwe generatie glasvezel - gedreven door interesse in kosteneffectieve FTTH projecten

Na de introductie van het innovatieve optische glasvezelproduct BendBright bij de vooraanstaande Europese telecommunicatie – en kabelbedrijven ontvangt Draka Comteq enthousiaste reacties over een unieke kabel die de optische kwaliteit van glasvezel combineert met de kracht en flexibiliteit van koper.

Amsterdam, juli 2007 – Draka Comteq, een mondiaal toonaangevende producent van optische vezels, kabels, alsmede connectiviteitsoplossingen en netwerk-ontwerpdiensten, meldt dat haar nieuwe buig- en knikbestendige glasvezelkabel BendBrightXS in de markt met groot enthousiasme wordt ontvangen. De nieuwe kabel werd in februari 2007 geïntroduceerd.

Eerder dit jaar stelde de onderneming dat dit nieuwe product een nieuwe standaard neerzet in het gebruik, installatie en onderhoud van glasvezelnetwerken, in het bijzonder bij Fibre-to-the-Home (FTTH) projecten en toepassingen binnen wooneenheden en bedrijven. Dit zijn markten die zich snel ontwikkelen en vragen om glasvezelnetten die tegemoet komen aan een brede variëteit aan omgevingsfactoren en tevens gemakkelijk zijn te installeren en te onderhouden.

”Sedert februari van dit jaar ontvangt de technologie-afdeling van Draka Comteq bemoedigende reacties van potentiële klanten die onderzoeken op welke wijze zij BendBright XS kunnen integreren in hun huidige bekabelingsoplossingen”, aldus Karel Helsen, directeur marketing van Draka Comteq in Amsterdam.

”FTTH vraagt om maatwerkoplossingen voor de afzonderlijke aanbieders. De nieuwe generatie BendBright XS past volledig bij die individuele aanpak, Wij ontvangen zeer enthousiaste reacties. Niet alleen van de grote operators, maar ook van kleine nieuwe telecommunicatiebedrijven die met een specifiek aanbod een klein stukje van de markt trachten te veroveren. Wij zijn zeer verheugd met het feit dat ons nieuwe glasvezelproduct voldoet aan onze hoge verwachtingen voor wat betreft de oplossingen voor een nieuwe generatie breedbanddiensten aan consumenten."

BendBrightXS glasfiber
BendBrightXS heeft een unieke buigbestendigheid. Het vermogensverlies als gevolg van kabelbuiging is zo klein dat de vezel voldoet aan de scherpste internationale standaard: G.657B. De glavezelkabels BendBrightXS kunnen tot een radius van 15 mm gebogen worden zonder dat dit ten koste gaat van de snelheid en betrouwbaarheid van de digitale datastromen. Naast een grote buigbestendigheid is ook de knikvastheid (tegen kinks) uniek. Dat maakt BendBrightXS bestendig tegen installatiefouten zoals te stevig vastzetten van kabels en kabelbundels met alle gevolgen voor knikken of te nauwe bochten.

Bij het produceren van glasvezelkabel wordt een speciale trench rond de glasvezelkern aangebracht, die fungeert als spiegel. Daarmee wordt het uittreden van licht tegengegaan bij verkeerde behandeling van de glasvezelkabel.

Installateurs moeten vaak binnenshuis kabels op moeilijk toegankelijke plaatsen aanleggen. Met conventionele optische kabels zijn de transmissieverliezen als gevolg van knikken of (te) nauwe bochten, groot. Het ruimtebeslag van deze kabels in binnenhuisomgevingen is vaak onacceptabel groot. Met BendBrightXS kan de kabelinfrastructuur veel compacter en veelal zonder extra bouwkundige voorzieningen worden geïnstalleerd. Dit werkt kostenbesparend, ook in opslag, transport en verwerking.

Draka Comteq
Draka is een beursgenoteerde (Euronext) onderneming met een omzet van € 2,5 miljard, 9.000 werknemers wereldwijd en een hoofdkantoor in Amsterdam. Draka is opgedeeld in twee groepen: Draka Cableteq en Draka Comteq. Laatstgenoemde richt zich op de ontwikkeling, productie en verkoop van optische glasvezels, kabels en communicatie-infrastructuren. Het gezamenlijke bedrijf van Draka en Alcatel, Draka Comteq, is wereldwijd toonaangevend in optische glasvezeltechnologie, bekabelingsoplossingen, alsmede toepassingen en projectmanagement voor breedbandinfrastructuren. Meer informatie is te vinden op www.draka.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 5 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl