www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 72 dagen geleden)
Bedrijf:

Pebblestone Fashion International is 2007 Microsoft Worldwide Partner Of The Year

Pebblestone Fashion International is uitgeroepen tot 2007 Microsoft Worlwide Partner of the Year in de categorie Microsoft Dynamics™ NAV. Hiermee wordt de specialistische add-on Pebblestone Fashion® erkend als een marktleidende en vooraanstaande oplossing gebaseerd op Microsoft® technologie.

Pebblestone Fashion International ontvangt de 2007 Microsoft Worldwide Partner Of The Year Award voor de voortdurende ontwikkeling en verbetering van de specialistische oplossing Pebblestone Fashion. Het winnen van de award zet Pebblestone wederom wereldwijd op de kaart als dé ontwikkelaar en leverancier van kwalitatieve op Microsoft gebaseerde softwareoplossingen voor de modebranche.

We zijn uiteraard erg blij met deze 2007 Microsoft Worldwide Partner Of The Year Award”, verklaarde Jeroen Venus, Managing Director Pebblestone Fashion International. “Het is een blijk van waardering en erkenning voor de wijze waarop wij met Pebblestone Fashion bijdragen aan een efficiëntere bedrijfsvoering bij onze klanten.

Erkenning in Microsoft Dynamics NAV
De prijswinners in de verschillende categorieën werden op 11 juli bekendgemaakt tijdens de Microsoft Worldwide Partner Conference in Denver, Colorado (USA). De prijsuitreiking vond plaats tijdens een speciale bijeenkomst voor alle 1800 partners vanuit de gehele wereld die in de race waren voor deze Awards. Pebblestone Fashion International is winnaar geworden in de categorie Microsoft Dynamics NAV.

Pebblestone Fashion International heeft een winnende oplossing met een sterke verticale focus ontwikkeld die door een aantal Reseller Partners over de gehele wereld wordt verkocht,” verklaarde Pierre Liautaud, Vice President, Microsoft Western Europe. “Met deze oplossing heeft Pebblestone Fashion een sterke positie binnen de kleding- en fashion branche gecreëerd en werkelijk een oplossing geleverd waarmee klanten flexibel en gemakkelijk kunnen werken.

Over Pebblestone Fashion International
Pebblestone Fashion International levert sinds 1997 de ERP software Microsoft Dynamics NAV, met een specialistische add-on voor bedrijven in kleding, schoenen, sportartikelen en accessoires. Met de Microsoft Gold Certified status toont Pebblestone Fashion International haar bewezen deskundigheid in een gespecialiseerd vakgebied. Meer dan 260 klanten worden vanuit vestigingen in Nederland, Duitsland, Groot-Brittannië, Turkije en Amerika ondersteund door deskundigen met de juiste kennis op het gebied van fashion en ICT. Wereldwijd vallen hieronder ook de klanten van Microsoft partners die Pebblestone Fashion in hun lokale markt aanbieden. In 27 landen maken meer dan 5000 mensen dagelijks gebruik van Pebblestone Fashion.

Informatie
Neem voor meer informatie contact op met de communicatieafdeling van Pebblestone Fashion International via 010 - 266 76 00 of per e-mail via press@pebblestone.nl.

www.pebblestone.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 72 dagen
Pebblestone contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl