www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 16 dagen geleden)
Bedrijf:

Allied Telesis introduceert nieuwe 48-poorts Fast Ethernet WebSmart-switch met Gigabit Uplinks

AT-FS750/48 biedt hoge poortdichtheid en uplink-flexibiliteit tegen een aantrekkelijke prijs

Hoofddorp, 16 juli 2007 – Allied Telesis heeft de AT-FS750/48 geïntroduceerd, een nieuwe Fast Ethernet WebSmart-switch. De AT-FS750/48 biedt 48 10/100TX-, twee SFP- en twee 10/100/1000T-poorten. Met zijn hoge poortdichtheid is de AT-FS750/48 vooral geschikt in computerruimtes van beperkte omvang. De nieuwe AT-FS750/48 combineert de eenvoud van onbeheerde switches met makkelijk inzetbare, webgebaseerde beheerfunctionaliteit voor het bieden van een krachtige en kosteneffectieve netwerkoplossing.

Webgebaseerd beheer en beveiligingsmogelijkheden out of the box
De AT-FS750/48 biedt uitstekende beveiliging met zijn ondersteuning van IEEE 802.1x-gebruikersauthenticatie in samenwerking met een RADIUS-server. Daardoor kunnen alleen geautoriseerde gebruikers toegang krijgen tot het netwerk. Met het oog op extra prestaties ondersteunt de nieuwe switch port–trunking. Daarbij kunnen verschillende poorten samenwerken, waardoor de bandbreedte tussen de switch en een ander netwerkapparaat hoger wordt. Deze mogelijkheid is vooral nuttig om de mate van overtekening op de Gigabit-uplink te reduceren. De nieuwe WebSmart-switch biedt tevens port-mirroring om diagnoses van netwerkproblemen mogelijk te maken. Door de ondersteuning van poortgebaseerde en tagged (IEEE 802.1Q) VLAN’s kan de AT-FS750/48 het netwerk segmenteren in werkgroepen. Dat zorgt voor betere prestaties en extra beveiliging. De nieuwe switch voorziet in uitstekende Quality of Service (QoS) met vier prioriteitswachtrijen. Dat is ideaal bij het gebruik van netwerken die een mix van spraak, video en data ondersteunen.

Door de ondersteuning van het IGMP-protocol kunnen gebruikers van de AT-FS750/48 hun apparatuur voor videoapplicaties en de abonnees binnen IP-multicast-groepen efficiënter beheren. Andere standaarden die ondersteund worden, zijn STP en RSTP (Spanning Tree Protocol en Rapid Spanning Tree Protocol). Deze beschermen het netwerk tegen storingen in verbindingen door het bieden van redundante links .

De AT-FS750/48 is een plug-and-play apparaat dat voorziet in webgebaseerd beheer en beveiligingsfunctionaliteit tegen een aantrekkelijke prijs. Allied Telesis levert jaarlijks meer dan 250.000 onbeheerde switches die wereldwijd erkenning krijgen vanwege hun kwaliteit, betrouwbaarheid en prijs-kwaliteitverhouding.

Prijs en beschikbaarheid
De AT-FS750/48 is beschikbaar bij Allied Telesis en zijn distributeurs voor een adviesprijs van € 499.

“De nieuwe 48-poort switch van Allied Telesis biedt krachtige prestaties in een compact formaat dat ideaal is voor kleinere computerruimtes waar ruimte schaars is”, zegt Melvyn Wray, Senior Vice-President of Marketing EMEA van Allied Telesis. “Naast zijn beveiligings- en QoS-mogelijkheden maakt de set van webgebaseerde beheerfunctionaliteit de switch tot een erg kosteneffectieve oplossing voor toepassing in veeleisende netwerken.”

Over Allied Telesis
Allied Telesis, opgericht in 1987, maakt deel uit van de Allied Telesis Group, een wereldwijde leverancier van Ethernet/IP-toegangsoplossingen en leider in het inzetten van IP Triple Play-netwerken via koper- en glasvezeltoegangsinfrastructuren. Met het POTS-tot-10G iMAP-geïntegreerde multiservice-toegangsplatform en de iMG-intelligente Multiservice Gateways in combinatie met geavanceerd switching-, routing-, IPv6 compliant en op WDM gebaseerd transport kunnen netwerkbeheerders en dienstverleners carrier-grade netwerken gebruiken voor het leveren van spraak-, video- en datadiensten tegen redelijke prijzen. Voor meer informatie: www.alliedtelesis.com.

Voor meer informatie en/of digitaal fotomateriaal kunt u contact opnemen met:

Allied Telesis
Berry de Jong
T: +31 (0)23 56 56 800
berry_de_jong@alliedtelesis.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Dennis Hompes
T: +31 (0)30 65 65 070
ati@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 16 dagen
Allied Telesis contact  

+31 23 5656800
www.alliedtelesis.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl