www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 57 dagen geleden)

Guided Selling wint aan belangstelling

SON, 20070713 -- Nu ERP en CRM in toenemende mate gemeengoed zijn geworden, wordt steeds duidelijker op welke gebieden ERP en CRM níet in een oplossing voorzien. Eén van deze gebieden is het snel en foutloos maken van complete klantspecifieke offertes en contracten, inclusief calculatie en productconfiguratie. In toenemende mate kiezen ondernemingen die hun concurrentiepositie sterk willen verbeteren voor het invoeren van een Guided Selling systeem. Sofon, marktleider in het software-segment Guided Selling, heeft in de eerste helft van 2007 de vruchten van deze ontwikkeling geplukt en realiseerde een forse groei van het aantal Guided Selling gebruikers. Inmiddels wordt Sofon Guided Selling ingezet in industrie, groothandel, financiële dienstverlening, telecom en professional services.

Enkele nieuwe Sofon-gebruikers zijn:
Aeroflex (Verenigd Koninkrijk) zet Sofon in om diverse micro-elektronische producten en test- en meetinstrumenten te configureren en aan te bieden. Aeroflex gebruikt Sofon in combinatie met het ERP-pakket Mfg/Pro van QAD.

GTI Experts, de onderhoud- en reparatiedivisie van GTI NV, gebruikt Sofon voor alle front-office activiteiten. Het accent ligt hierbij op het kwalificeren van verzoeken om offertes.

Nassau Door (België) heeft Sofon Guided Selling aangeschaft, in navolging van haar Nederlandse vestiging Nassau Indus Deur. Nassau Door levert industriële deuren van de hoogste kwaliteit. Sofon wordt hier ingezet om deuren te configureren en verkoopdocumenten samen te stellen.

Vebo Beton & Staal is producent van prefab beton, ondersteunend staalwerk en aluminiumproducten. Vebo Beton & Staal wil met Sofon haar totale bedrijfsproces, van offerte tot nazorg, integreren en optimaliseren. De implementatie wordt verricht door Sofon's partner Pulse, die Sofon invoert in combinatie met het ERP-pakket Dynamics AX van Microsoft.

Veenman, specialist in documentautomatisering, heeft gekozen voor de verkoopconfigurator van Sofon. Marktleider Veenman wil zo haar verkoop- en offerteprocessen verbeteren.

Verstegen Grijpers, producent van grijpers, heeft Sofon Guided Selling geïmplementeerd als frontoffice-applicatie om offertes te genereren en verkoopprijzen en marges te berekenen.

Voortman maakt CNC-gestuurde productiemachines voor de staalverwerkende industrie. Voortman zal Sofon gebruiken voor het volledige verkoopproces, voor zowel offerentegeneratie als prijscalculatie.

Daarnaast wordt Sofon Guided Selling toegepast bij middelgrote en grote internationaal georiënteerde bedrijven, zoals Philips Medical Systems, Nashuatec, Elekta Oncology Systems, Douwe Egberts Coffee Systems, Schmidt Gruppe, Delta Lloyd, ArboNed en OHRA.

Zie: www.sofon.com

Noot voor redacties:
Voor meer informatie over de inhoud van dit persbericht kunt u contact opnemen met mevrouw J. Steinmeier (j.steinmeier@sofon.com), of de heer M. Schouten (m.schouten@sofon.com). Tel: 040-2677199. Zie ook: www.sofon.com.

Verstreken tijd: 19 jaar en 57 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR