www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 60 dagen geleden)
Bedrijf:

Urenbriefjes verleden tijd

Landelijke invoering digitaal modulair urenregistratiesysteem

Almere, 23 mei 2007 – Start People komt vandaag als eerste arbeidsmarktintermediair met een landelijk digitaal urenregistratiesysteem. Uniek aan dit e-wubsysteem is dat het uit te breiden is met diverse andere modules. De invoering van het systeem betekent een efficiencyslag voor de klanten en flexmedewerkers en een optimalisering van de dienstverlening van Start People aan hen.

Ondernemers en consumenten raken steeds meer bekend met het digitaal verwerken van informatie en formulieren. Daarmee groeit de behoefte zaken digitaal af te handelen. Start People wil proactief op die behoefte inspelen met de invoering van een landelijk digitaal urenregistratiesysteem. “Het invoeren van het e-wubsysteem is voor de dienstverlening richting onze klanten en flexmedewerkers van groot belang, want het werkt kostenbesparend, het reduceert de papierstroom en verhoogt de efficiency en accuratesse”, aldus algemeen directeur Eric de Jong.

De flexmedewerkers en de klanten van Start People kunnen waar en wanneer ze maar willen via het internet inloggen op een beveiligde internetomgeving om informatie in te voegen of te bekijken. De flexmedewerker kan urenbriefjes invullen en zijn salarisstroken raadplegen en de klant kan te allen tijde urenstaten accorderen en heeft toegang tot ondermeer een actueel overzicht aan facturen. Daarnaast hebben ze toegang tot hun eigen digitale archief. In totaal zullen zo’n 2.000 mensen gebruik gaan maken van het systeem.

“Wij stellen hoge kwaliteitseisen aan onze dienstverlening, daarom begeleiden we onze klanten en flexmedewerkers zeer nauwkeurig tijdens de invoeringsperiode. Het e-wubsysteem werkt zeer klantvriendelijk en is eenvoudig te gebruiken”, aldus De Jong. De gebruikers van het e-wubsysteem hebben beschikking over een helpmenu en men kan vragen mailen naar een speciaal e-mailadres. Daarnaast heeft Start People voor acute vragen een helpdesk die 24-uur per dag onduidelijkheden direct kan oplossen. Het e-wubsysteem is onderscheidend van de reeds bestaande systemen, omdat het modulair is opgebouwd en uit te breiden is met modules zoals e-factuur, e-inschrijving en e-jaaropgave. “De mogelijkheden van dit systeem zullen de komende jaren verder worden uitgebreid, zodat we steeds voorop blijven lopen met onze dienstverlening”, voorspelt De Jong.

Over Start People
Start People biedt alle vormen van flexibele arbeid en uiteenlopende diensten aan op het gebied van human resources. Door producten als uitzenden, detacheren, werving & selectie, payrolling en leer-werkbanen is Start People in staat om knelpunten op het gebied van werk op te lossen. Met de specialisaties van Start People, te weten Medi Interim, Transport, Techniek, Telematch, Professionals, Proflex en HR Solutions, worden de activiteiten in specifieke segmenten georganiseerd. Samen met de reguliere Start People organisatie bieden zij hun dienstverlening aan bij zowel grote organisaties als het midden- en kleinbedrijf.

Betrouwbaarheid, vernieuwing en gedrevenheid kenmerken de werkwijze van Start People. Samen met haar opdrachtgevers boort Start People nieuw potentieel op de arbeidsmarkt aan, door mensen te stimuleren, te motiveren en te faciliteren in hun ontwikkeling. Start People is een van de grootste arbeidsmarktintermediairs in Nederland. Op dit moment werken circa 50.000 mensen via Start People voor de 25.000 klanten die we op jaarbasis van dienst zijn.

Start People is onderdeel van het beursgenoteerde USG People N.V., dat met verschillende sterke merken op het gebied van flexibele arbeid in diverse Europese landen actief is.


Voor meer informatie over Start People kunt u contact opnemen met Edward Verhey, afdeling communicatie Start People, via e-mailadres: pers@startpeople.nl, telefoon: 06 53 777 473.

Internet: www.startpeople.nl.

Verstreken tijd: 19 jaar en 60 dagen
Start People contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo SureSync
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu