www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 39 dagen geleden)

Kleine betalingen nu ook via mobiele telefoon

De Rabobank biedt consumenten vanaf vandaag de mogelijkheid om via een mobiele telefoon met MiniTix kleine betalingen te doen. MiniTix is een betaalmethode handig voor kleine aankopen via internet en nu dus ook per mobieltje en digitale TV. Het is bovendien nu ook mogelijk om automatisch bij te storten als het MiniTix-saldo ontoereikend is.

Piet van Schijndel, lid raad van bestuur Rabobank Nederland: “Steeds meer consumenten stemmen bij een TV programma op hun favoriete kandidaat, raadplegen via een mobiele telefoon informatie, downloaden muziek via het internet of willen even snel een concertkaartje kopen. Het gaat daarbij vaak om relatief kleine bedragen. Het is dan handig om zelf te bepalen op welk moment en op welke wijze je betaalt. Het kan altijd met MiniTix.”

Altijd en overal aankopen doen? MiniTix SMS biedt de uitkomst. Een concertkaartje, de nieuwste cd, of een pizza zijn binnen handbereik. Je stuurt simpelweg een SMS in reactie op een aanbieding uit de krant, vanaf een billboard of uit een radiospotje. MiniTix is een digitale portemonnee, waarmee op eenvoudige wijze kleine betalingen kunnen worden verricht.

Op 10 december 2003 is de eerste webwinkel gestart met deze nieuwe betaalmethode. Rabobank ontwikkelde MiniTix destijds om kleine betalingen via internet te vergemakkelijken. Door MiniTix nu ook aan te bieden via SMS, mobiel internet en digitale TV, kun je nu alle kleine aankopen simpel en snel betalen.

Automatische oplaad functie
Om het gebruik van MiniTix nog makkelijker te maken, introduceert Rabobank bovendien nu ook een automatische oplaad functionaliteit. Deze functionaliteit kan zo worden ingesteld dat wanneer het saldo ontoereikend is voor de transactie, automatisch een bedrag wordt bijgestort in je MiniTix-portemonnee. Zowel de consument als de ondernemer zijn zo verzekerd van de betaling. Iedereen met een Nederlandse bank- of girorekening kan in principe gebruik maken van MiniTix.

Voor meer informatie: www.minitix.nl

Voor persvragen:
Jan-Willem ter Avest, persvoorlichting Rabobank Nederland, telefoon: (030) 216 1740

Verstreken tijd: 19 jaar en 39 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu