www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 18 dagen geleden)
Bedrijf:

Wereldbank kiest EDS voor IT-services

Diensten zowel on-site als offshore

Capelle a.d. IJssel, 22 mei 2007 - EDS heeft een driejarig IT-services contract getekend met de Wereldbank. EDS is hiermee een van de drie hofleveranciers van de Wereldbank als het gaat om het verlenen van IT-diensten. De dienstverlening vindt zowel on-site als offshore plaats.

EDS levert technologiediensten op het gebied van softwareapplicaties, CRM, infrastructuur en informatiemanagement. De overeenkomst garandeert specifiek kwaliteitsbewaking, waardoor het opnieuw uitvoeren van werk wordt gereduceerd en de motivatie van medewerkers wordt verhoogd. De bewaking van de kwaliteit resulteert tevens in processen die consistenter en herbruikbaar zijn, waardoor de productiviteit van de organisatie wereldwijd verbetert.

EDS maakt gebruik van zijn Best Shore-dienstverleningsmodel ter ondersteuning van onderhoud en ontwikkeling van kritieke softwareapplicaties. De offshore-dienstverlening van EDS vindt plaats door Mphasis in India.

Klik hier voor het volledige Engelstalige bericht.



EDS
EDS, één van 's werelds meest vooraanstaande ICT-dienstverleners, levert zakelijke en technologische oplossingen aan zijn klanten. EDS was meer dan 40 jaar geleden grondlegger van de it-outsourcing markt. Vandaag de dag levert EDS een breed dienstenportfolio voor outsourcing van informatietechnologie en bedrijfsprocessen aan klanten in de industrie, financiële dienstverlening, gezondheidszorg, telecommunicatie, energie, transport, retail en overheid overal ter wereld. De aandelen van EDS worden verhandeld op de beurzen van New York (NYSE) en Londen. Kijk voor meer informatie op eds.com of eds.nl. Klanten van EDS in Nederland zijn o.a. ABN AMRO Bank, Aegon, DSM, Koninklijke Ahold en het ministerie van Verkeer & Waterstaat.

Voor meer informatie:

Bas Winckels
EDS International B.V.
tel.: 0181 - 50 23 94
mobile: 06 52 083 310
e-mail: bas.winckels(at)eds.com

Marieke Adama
Whizpr
tel.: 0317 410 483
e-mail: eds(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 18 dagen
EDS contact  

+31 181 502 211
info@eds.com
www.eds.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR