www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta’s bizhub C550 bekroond met drie BERTL awards

Badhoevedorp, mei 2007 – De bizhub C550 multifunctional van Konica Minolta Business Solutions is bekroond met drie BERTL awards. Twee van die prijzen zijn toegekend voor de innovatieve biometrische authenticatie en het gebruiksvriendelijke bedieningspaneel. Verder heeft de bizhub C550 ook een award gekregen in de categorie Best Departmental Colour MFP Range. Konica Minolta’s bizhub C550 is het meest compacte model in zijn klasse en aan alle kanten fraai vormgegeven om in te spelen op moderne kantooromgevingen. BERTL is al ruim 15 jaar een onafhankelijke bron voor objectieve productevaluatierapporten en concurrentievergelijkingen van digitale apparatuur en workflow oplossingen.

De BERTL-jury heeft een Innovation award toegekend voor het eenvoudig te bedienen draaibaar kleuren touchscreen, dat printopdrachten in de mailbox overzichtelijk met thumbnails weergeeft. Via dit touchscreen kunnen gebruikers op ieder gewenst moment de benodigde documenten afdrukken. Ook de biometrische vingeraderherkenning is met een Innovation award bekroond. Deze methode om toegang te bieden tot bedrijfsinformatie en apparatuur is veel betrouwbaarder dan andere technieken. Een andere innovatie is de PageScope Enterprise software voor server gebaseerd management, met ondersteuning van encryptie op de netwerklaag (IPsec) en het IPv6 protocol.

De Best Departmental Colour MFP Range award is een erkenning voor de uitgebreide print-functionaliteit die zowel de bizhub C550 als andere Konica Minolta bizhub’s bieden. In het commentaar bij de award worden vooral de gebruikersvriendelijke bedieningsinterface en hoge afdrukkwaliteit genoemd. Die hoge afdrukkwaliteit is het gevolg van de scherpe lijndetaillering, heldere teksten (tot en met de kleinste lettergrootte) en fijne gradaties halftone en grijsschalen reproductie.

Behalve de BERTL awards wint de bizhub C550 ook op milieugebied. Konica Minolta maakt namelijk gebruik van de modernste warmtetechnologie, genaamd Induction Fusing, die de operationele warmte zowel tijdens gebruik als in de wachtstand beter beheert. Als resultaat daarvan verbruikt de bizhub C550 minder energie en is de opwarmtijd slechts 85 seconden, dus ook minder wachttijd. Verder draagt ook de Simitri HD gepolymeriseerde toner bij aan verlaging van het energieverbruik. Dankzij een geavanceerd productieproces heeft Konica Minolta’s Simitri HD toner 40% minder CO2, NO2 en SO2 uitstoot dan conventionele poedertoners.

Ernst Kolvenbag, Marketing Manager bij KN, exclusief distributeur van Konica Minolta Business Solutions in Nederland: “Wij zijn trots dat de bizhub C550 zo kort na de introductie al drie prijzen wint. Dat draagt zeker bij aan de succesvolle verkopen van dit vlaggenschip van onze productlijn. De toegekende awards zijn een belangrijke erkenning van alle inspanningen om de beste producten voor onze klanten te leveren en met nieuwe technische ontwikkelingen grenzen te blijven verleggen”.

De BERTL award winnaars en genomineerden worden geselecteerd na een grondige analyse en vergelijking van honderden digitale apparaten, software en managementtools in de markt. De BERTL-jury analyseert een groot aantal producteigenschappen, waaronder print- en kopieer-capaciteit, afdrukkwaliteit, gebruiksgemak, ontwerp- en productiekwaliteit, standaardfuncties en installatieaspecten, om eindgebruikers en ondernemingen het beste advies te kunnen geven.

Over Konica Minolta Business Solutions
Konica Minolta Business Solutions Europe is leverancier van beeld- en informatieverwerkende producten met vestigingen en distributeurs in meer dan vijftig landen in de EMEA-regio. Konica Minolta legt de nadruk op documentmanagement en complete oplossingen voor zakelijke toepassingen en productieomgevingen met het accent op hoge kwaliteit kleurafdrukken. Daarvoor levert het bedrijf documentverwerkende apparatuur en software zoals printer-copiers, multifunctionals, hoge kwaliteit grafische productieapparatuur, faxen, scanners, micrografische apparatuur en daaraan gerelateerde verbruiksartikelen.
Konica Minolta Business Solutions Europe is een dochterbedrijf van Konica Minolta Business Technologies, gevestigd in Tokyo (Japan). Het moederbedrijf telt 19.600 medewerkers over de hele wereld en behaalde in het boekjaar 2004/2005 een netto-omzet van bijna 4,15 miljard euro. Konica Minolta Business Technologies is toonaangevend op het gebied van optische technologie en profileert zich op basis hiervan als aanbieder van de meest uiteenlopende producten en diensten op het gebied van digitale beeldverwerking.

In Nederland wordt Konica Minolta Business Solutions exclusief vertegenwoordigd door KN uit Badhoevedorp. KN biedt al 28 jaar totaaloplossingen voor het optimaliseren van informatie- en documentstromen in kantooromgevingen en beschikt hiertoe over een breed aanbod aan hard- en softwareproducten en aanvullende diensten.

Meer informatie over Konica Minolta is te vinden: www.konicaminoltaeurope.com
Meer informatie over KN, haar producten en diensten is terug te vinden op www.kn.nl

Voor meer informatie:
KN
Telefoon: 020-6584141

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie, illustratiemateriaal e.d. kunt u contact opnemen met:
Presscom
Telefoon: 030-6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 5 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR