ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 8 dagen geleden)

Sun presenteert nieuwe ‘open’ Java-technologieën op JavaOne

Open source samenwerking Sun en Ericsson op gebied van telecomtechnologie

San Francisco / Amersfoort, 9 mei 2007 – Tijdens JavaOne 2007, ‘s werelds grootste jaarlijkse conferentie voor Java-ontwikkelaars, presenteert Sun Microsystems een reeks nieuwe ontwikkelingen op het gebied van Java. Met het thema ‘Open Possibilities’ benadrukt Sun de open sourcing van het Java platform.

JavaFX
Sun geeft een preview van de nieuwste JavaFX producten. Met de producten kunnen rich internet applicaties ontwikkeld en gebruikt worden op verschillende soorten apparaten, zoals mobiele telefoons, set-top boxes en desktops. JavaFX verhoogt de veiligheid en bruikbaarheid van het Java platform. Daarnaast ondersteunt het alle content en applicaties die nu beschikbaar zijn op de miljarden apparaten die al gebruikmaken van Java. Alle JavaFX software, waaronder alle Java software die Sun gebruikt, is beschikbaar voor de open source gemeenschap.

Speciale aandacht gaat tijdens JavaOne uit naar JavaFX Mobile. Dit is een compleet software-systeem voor mobiele telefoons verkrijgbaar via OEM-licenties voor telecom aanbieders, content leveranciers en producenten van consumentenelektronica.

Tevens wordt een preview gegeven van JavaFX Script, een nieuwe programmeertaal gericht op creatieve ontwerpers en ontwikkelaars. JavaFX Script vereenvoudigt het proces van ontwikkeling en distributie van interactieve content op alle Java platforms, van mobiel tot desktops, van dvd-spelers tot dashboards.

Voor het volledige Engelstalige bericht klik hier. Meer informatie over JavaFX Script lees u hier.

OpenJDK
Sun biedt een Java Development Kit (JDK) voor Java Platform Standard Edition (Java SE) als free software aan aan de OpenJDK gemeenschap. De op OpenJDK gebaseerde implementaties kunnen gebruikmaken van de Java SE 6 Technical Compatibility Kit (JCK), zodat ze aansluiten op de Java SE 6 specificaties. Dit is een van de grootste bijdragen aan de free software gemeenschap.

Voor het volledige Engelstalige bericht klik hier.

Sun Java Real-Time System 2.0
Sun Java Real-Time System 2.0 (Java RTS) is een uitbreiding van het Java-platform. Het helpt ontwikkelaars precieze controle te krijgen over hun Java-software. Deze nieuwe versie combineert de kracht en schaalbaarheid van het besturingssysteem Solaris 10 en de flexibiliteit van het Java-platform. Eén van de belangrijkste eigenschappen is de zeer voorspelbare methode om geheugen te hergebruiken binnen het Java-software programma. Op die manier kan een ontwikkelaar op de milliseconde precies bepalen hoe en wanneer bepaalde functies uitgevoerd moeten worden. Deze nieuwe versie komt tegemoet aan de groeiende vraag naar voorspelbare rekenkracht in sectoren als ruimtevaart, financiële dienstverlening en wetenschappelijk onderzoek.

Voor het volledige Engelstalige bericht klik hier.

OpenID Program
Sun kondigt tijdens JavaOne een nieuw initiatief aan rond de ondersteuning van OpenID. Dit is een decentraal, web-vriendelijk, single-sign-on mechanisme waardoor consumenten login-gegevens kunnen hergebruiken voor verschillende websites. Sun maakt OpenID met dit initiatief breder toepasbaar voor meerdere zakelijke en technische uitdagingen.

Open source samenwerking Sun en Ericsson
Tot slot kondigt Sun een samenwerking met Ericsson aan. Gezamenlijk ontwikkelen zij een open source, op Java gebaseerde communicatie applicatie server. Deze open source oplossing is een bijdrage aan de GlassFish Community. Hierdoor hebben onder andere Java-ontwikkelaars, onafhankelijke software leveranciers en system integrators toegang tot de laatste telecommunicatietechnologieën voor de ontwikkeling van multimedia, VoIP of IM.

Voor het volledige Engelstalige bericht klik hier.

-------

JavaOne is een jaarlijks terugkerende bijeenkomst voor Java-ontwikkelaars. Dit jaar vindt het plaats van 8 tot en met 11 mei. Dit jaar nemen 15.000 geïnteresseerden deel aan deze conference.

Over Sun Microsystems
Een eenduidige visie - the Network is the Computer - drijft Sun tot het ontwikkelen van technologieën die de belangrijkste markten in de wereld van computerkracht voorzien. Sun gelooft in het delen van innovatie binnen communities en ziet participatie als de volgende stap in de automatisering. Sun is te vinden in meer dan 100 landen en op www.sun.com

Voor meer informatie:
Sun Microsystems Nederland
Guus Vossenaar
Tel.: 033 451 50 00
e-mail: gustaaf.vossenaar(at)sun.com

Whizpr
Willemijn Vader
Tel.: 0317 410 483
e-mail: sun(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 8 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR