Amsterdam, 17 april 2007 – Eind maart jongstleden heeft de afdeling Advanced Hosting van It’s Us Group de ISO-certificering behaald volgens de norm ISO/IEC 27001 voor informatiebeveiliging.
Verdiend resultaat
De certificering was het verdiende resultaat van een zes maanden durend intensief voorbereidingsproject, dat culmineerde in de implementatie-audit op 28 maart 2007. Aan het einde van deze prettig en soepel verlopen audit heeft de leadauditor van BSi Management Systems vastgesteld dat de informatiebeveiliging bij Advanced Hosting voldoet aan de eisen voor ISO-certificering volgens de standaard 27001. Op 1 april 2007 is het certificaat formeel uitgereikt.
Praktijkgerichte benadering
De voorbereidingen voor de certificering bestonden uit het zorgvuldig documenteren en doelgericht implementeren van beleid, procedures en werkinstructies omtrent informatiebeveiliging, op basis van een gedegen risico-analyse. Nadrukkelijk heeft Advanced Hosting van It's Us Group hierbij gekozen voor een praktijkgerichte benadering, waarbij de aanwezige operationele procedures de basis vormden voor het managementsysteem en de documentatie. Hierdoor sluit het gedocumenteerde managementsysteem nauw aan op de operationele praktijk en is de inbedding van het systeem in de organisatie optimaal.
Internationale standaard
De standaard ISO/IEC 27001:2005 is de internationale standaard voor management van informatiebeveiliging (de internationale opvolger van de standaard BS7799 van het British Standards Institute). Certificering volgens deze standaard is een erkenning dat de gecertificeerde organisatie de informatiebeveiliging goed heeft georganiseerd en geïmplementeerd. Slechts een dozijn gerenommeerde hosting- en housing-providers in Nederland zijn gecertificeerd volgens deze ISO-standaard of diens voorganger. It’s Us Group is terecht trots op deze internationale erkenning van de kwaliteit van onze Hosting-diensten
Over It’s Us Group
It’s Us Group verzorgt ontwerp, realisatie, beheer en advanced hosting van bedrijfssoftware en IT-infrastructuren. De organisatie heeft strategisch gekozen voor de softwareproducten van Exact en Microsoft en richt zich op middelgrote bedrijven. De organisatie is opgericht in 2000, bestaat uit 65 medewerkers en is gevestigd in Amsterdam.
EINDE PERSBERICHT
Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Annemiek Westhoff, Marketing Manager It’s Us Group, via 020-5605900 of 06-52562015
It’s Us Group
Joan Muyskenweg 82
1099 CK Amsterdam
Tel: 020-5605900
www.itsus.nl