www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:

Novell en Surfdiensten tekenen nieuwe licentie overeenkomst voor het onderwijs

Capelle aan den IJssel, 10 april, Novell Nederland en Surfdiensten kondigen vandaag aan dat zij een licentie overeenkomst hebben gesloten voor het beschikbaar stellen van Novell software en services aan Nederlandse en Belgische onderwijsinstellingen.

Deze overeenkomst geeft scholen en universiteiten de mogelijkheid om vrijwel alle Novell software in te zetten bij het efficiënt opzetten, beheren en beveiligen van hun – op open standaarden gebaseerde - infrastructuur. Nieuw ten opzichte van de vorige overeenkomst is de mogelijkheid afzonderlijke producten in plaats van productgroepen te selecteren. Dit maakt het voor instellingen mogelijk om in hun eigen tempo Open Source producten in te zetten. Bijvoorbeeld door eerst de office suite te vervangen door Open Office Novell edition en in een later stadium SUSE Linux Enterprise Desktop uit te rollen.

"De onderhandelingen met Novell zijn plezierig verlopen en wij zijn tevreden over het resultaat. De nieuwe overeenkomst biedt instellingen tegen gunstige voorwaarden een ruime en flexibele keus aan Novell-producten. Verder komt de optie voor een faculteitslicentie tegemoet aan de wens van diverse instellingen", aldus Jan Bakker, Managing Director van SURFdiensten.

Ronald de Jong, Country Manager Novell: “Meer dan de helft van alle hoger onderwijs instellingen gebruikt momenteel Novell software, onder andere voor het beheer van hun servers en desktops. Zij gaven aan dat zij graag meer mogelijkheden willen hebben voor het inzetten van bijvoorbeeld SUSE Linux Enterprise Server, SUSE Linux Enterprise Desktop en onze Identity Management producten. Deze nieuwe overeenkomst maakt dit mogelijk. Voor een vast bedrag per jaar, per student en medewerker, per campus licentie of per server; de klant kan kiezen.”

“Voor onderwijs instellingen is het uitermate belangrijk dat de ICT operatie zo efficiënt mogelijk en tegen lage beheer kosten kan functioneren om optimaal het onderwijs proces te ondersteunen,” vervolgt Rene Visser, Manager ICT van het Da Vinci College. “Met de Novell Identity en Resource management tools zijn wij in staat om hier invulling aan te gegeven. We zijn dan ook zeer verheugd met de hernieuwde Licentie-Overeenkomst, die ons onder andere toegang geeft tot de server virtualisatie software binnen SUSE Linux.”

Om de instellingen bij te praten over deze nieuwe overeenkomst en een overzicht te geven van de beschikbare producten organiseren Surfdiensten en Novell op 22 mei een update sessie in Utrecht. Meer informatie over dit evenement is te vinden op www.novell.nl

Over SURFdiensten
SURFdiensten maakt grensverleggend onderwijs en onderzoek mogelijk. Wij bieden studenten, docenten, onderzoekers en medewerkers software en content tegen lage prijzen via internet. SURFdiensten maakt deel uit van SURF, waarin universiteiten, hogescholen en onderzoeksinstellingen nationaal en internationaal samenwerken aan innovatieve ICT-voorzieningen. Voor meer informatie kunt u terecht op www.surfnet.nl

Over Novell
Novell, Inc. (Nasdaq: NOVL) levert infrastructuur software voor de open onderneming. Novell is leidend op het gebied van bedrijfsbrede, op Linux en open source gebaseerde besturingssystemen en levert enterprise management services die nodig zijn om met gemengde IT-omgevingen te kunnen werken. Novell helpt zijn klanten om kosten te verlagen en complexiteit en risico’s te verminderen, zodat de klant de focus kan leggen op innovatie en groei. Voor meer informatie over Novell kunt u terecht op www.novell.nl.

###

Indien u met iemand van SURFdiensten wilt spreken of meer informatie wilt, dan kunt u contact opnemen met:
Suzanne Lagerveld
Tel. +31.30.298.30.01
Email: suzanne.lagerveld@surfdiensten.nl

Indien u met iemand van Novell wilt spreken of meer informatie wilt, dan kunt u contact opnemen met:
Text 100 Public Relations, Marleen Dorlandt
Tel. +31.20.530.43.38
E-mail: marleen.dorlandt@text100.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 81 dagen
Novell Benelux contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu