www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 60 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Snel en tegen lage kosten documenten inlezen in AccountView met Smart Office Scan

Scanoplossing van X-Solutions is eenvoudig te implementeren en te gebruiken

Amsterdam, 22 maart 2007 – Met de scanoplossing Smart Office Scan is het mogelijk snel en eenvoudig documenten te digitaliseren en in te lezen in de bedrijfssoftware van AccountView. Smart Office Scan is een softwareproduct van AccountView-partner X-Solutions. Het is simpel te integreren of koppelen met AccountView en vergt geen hoge investeringen.

Smart Office Scan draait op de scanner zelf. Diverse multifunctionele printers van Hewlett-Packard (HP) ondersteunen de oplossing met hun scanfunctie. Via de display van de multifunctional geeft de gebruiker aan dat een gescand document in AccountView moet worden ingevoerd. Daarbij kan hij eenvoudig bepalen aan welke relatie dit moet worden gekoppeld, door een keuze te maken uit een lijst op de display. Het document wordt daarna in pdf-formaat opgeslagen en is via de stamgegevens van de relatie opvraagbaar. Ook de koppeling met stamgegevens als debiteuren, crediteuren, medewerkers, artikelen, offertes, projecten, vaste activa, activiteiten, opportunities en dagboekbladzijden is mogelijk. Inkoopfacturen zijn eveneens als digitaal document aan een dagboekbladzijde te koppelen. Na het invoeren van een factuur en het vastleggen van de dagboekbladzijde in AccountView wordt een barcode afgedrukt. Deze kan de gebruiker op de factuur plakken. Bij het scannen van de factuur wordt dit automatisch aan de barcode herkend en aan de juiste dagboekbladzijde in AccountView gekoppeld. Zo is het mogelijk volledige batches van facturen snel en eenvoudig in te lezen. Voor meer informatie: www.smartofficescan.nl

Over AccountView
Sinds 1987 levert AccountView modulair opgebouwde business software aan meer dan 20.000 klanten in Nederland, Duitsland en Engeland. Deze flexibele en snel te implementeren software automatiseert en integreert meerdere bedrijfsprocessen, waaronder de financiële administratie, handel, logistiek, projecten, uren, relatiebeheer en accountancy - al dan niet met een internetkoppeling. AccountView wordt verkocht en ondersteund door een netwerk van onafhankelijke partners die evenals AccountView de nadruk leggen op langdurige relaties. AccountView maakt onderdeel uit van Visma AS, marktleider in business software in de Scandinavische landen met ruim 230.000 klanten.

Bekende namen in het klantenbestand van AccountView zijn onder andere: CBF, GIBO Groep, Humanitas, Intratuin, KNMI, Koningszuivel, Koninklijk Theater Carré, Mazars, SER, Tech Depot, Vedior Holding en Xenos. Meer informatie over AccountView vindt u op www.accountview.com.
Recent van Visma  
Update Q1 toont sterke start van 2026 voor Visma

Recordresultaten en sterke vooruitgang op vlak van duurzaamheid

Visma benoemt Stian Svendsen tot nieuwe Segment Director voor Publieke Sector

Verstreken tijd: 19 jaar en 60 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR