www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 102 dagen geleden)

The Phone House benoemt Bert van Dam tot Managing Director

Amersfoort, 20 maart 2007 – The Phone House heeft Bert van Dam (40) benoemd tot Managing Director. In deze functie zal Van Dam zich richten op het versterken van de huidige nummer 1-positie van The Phone House als grootste onafhankelijke winkelketen voor mobiele telecommunicatie. Van Dam werkte de afgelopen zeventien jaar bij KPN, waar hij onder andere vijf jaar algemeen directeur was van de Planet Media Group.

Bert van Dam: “The Phone House is succesvol omdat we de consument centraal stellen en goed luisteren naar zijn behoeften en aansluitend een passend advies bieden. Consumentenbeleving wordt de komende tijd het sleutelwoord. Zo openen we in april onze eerste Nederlandse Concept Store in Den Haag, waar onze klanten in een aangename omgeving op hun gemak de nieuwste producten kunnen uitproberen. We investeren volop in het steeds verder verbeteren van onze service, bijvoorbeeld door medewerkers uitgebreid te trainen. The Phone House heeft een krachtige positie in de telecommarkt, waar nog steeds groeipotentie in zit. In mijn functie wil ik, samen met alle The Phone House-medewerkers, die potentie optimaal benutten.”

Over The Phone House
The Phone House is de grootste onafhankelijke retailketen voor mobiele telecommunicatie in Nederland en Europa. Met ruim 2.000 winkels in elf landen (België, Duitsland, Frankrijk, Ierland, Nederland, Portugal, Spanje, Verenigde Staten, Verenigd Koninkrijk, Zweden en Zwitserland), verkoopt The Phone House jaarlijks meer dan 8,2 miljoen aansluitingen en behaalt ze een gezamenlijke omzet van circa 4,5 miljard euro. De keten levert alle merken mobiele telefoons, accessoires en alle netwerken. Bij het bedrijf werken ruim 16.000 mensen. Voor de komende jaren is het doel van The Phone House om de succesformule verder uit te bouwen en zo de nummer 1-positie als de grootste Europese winkelketen voor mobiele communicatie verder te versterken. The Phone House, sinds 1998 actief is op de Nederlandse markt, heeft inmiddels bijna 180 winkels.

Digitaal beeldmateriaal van Bert van Dam is te vinden op: www.lvtpr.com/imagegallery

Voor meer informatie of het aanvragen van beeldmateriaal:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen / Armine Egberink
Telefoonnummer: 030 65 65 070
E-mail: thephonehouse@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 102 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR