www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:

Genesys introduceert eerste spraakplatform met ondersteuning voor videocontactcenters en geavanceerde netwerkdiensten

VoiceGenie 7.1 selfservice platform maakt video-voicemail en avatars mogelijk, en ondersteunt belangrijke IP-standaarden

Huizen, 21 februari 2007 - Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., dochter van Alcatel-Lucent (Euronext Paris en NYSE: ALU), heeft het eerste selfserviceplatform geïntroduceerd dat geïntegreerde ondersteuning biedt voor video-klantenservice en de belangrijkste standaarden voor geavanceerde netwerkdiensten.

Het platform biedt uitgebreide ondersteuning voor video ‘play&record’-applicaties voor 3G mobiele telefoons en andere apparaten. Hierdoor kunnen service providers diverse nieuwe diensten aanbieden, zoals video voicemail, videoconferenties, video-ondersteunde muziek en games, en het opnemen van video-oproepen.

"Een grotere klantentevredenheid staat momenteel bij veel organisaties hoog op de agenda. Ze zetten daarvoor steeds vaker nieuwe technologieën in, zoals spraak- en multimedia-diensten, en creëren een meer dynamische omgeving om het contact met hun klanten beter en aangenamer te maken," aldus Wes Hayden, President en CEO van Genesys.

Service providers zetten de voice-selfserviceplatforms van Genesys in om hun klanten geavanceerde diensten te kunnen bieden. Maar ook andere ondernemingen en organisaties gebruiken de platforms, om hun klantenservice verder te verbeteren. De interactie met klanten wordt steeds dynamischer, en daarvoor worden selfservice en assisted service steeds meer met elkaar verweven.

Genesys breidt de technologie die oorspronkelijk voor contactcenters was bedoeld, uit naar de rest van de organisatie. Hierdoor krijgen klanten bij ieder contact met een organisatie hetzelfde serviceniveau als ze in het contactcenter zouden ontvangen. Voice (self-)service speelt hierbij een belangrijke rol:
Spraakselfservice wordt de nieuwe norm in de interactie tussen klanten en een onderneming. Het zorgt voor een eenduidige uitstraling en biedt klanten eenvoudige toegang tot mensen en functies.
Softwarediensten stellen organisaties in staat om proactief contact op te nemen met klanten, bijvoorbeeld om ze te informeren over belangrijke gebeurtenissen of hen aan te sporen tot bepaalde acties.
Selfserviceapplicaties maken multimedia-interactie met klanten mogelijk, en zorgen dat zij - indien nodig - naadloos met een ‘live’ helpdeskmedewerker worden doorverbonden.

Naast de video-mogelijkheden, heeft Genesys het VoiceGenie 7.1 platform uitgebreid met Voice-over-IP-capaciteit via de belangrijke SIP-standaard. Hierdoor kan via mediagateways spraakselfservice aangeboden worden over zowel IP- als hybride netwerken. VoiceGenie 7.1 ondersteunt verder de laatste versies van drie toonaangevende standaarden: VoiceXML 2.1, CCXML 1.0 en MRCP 1.0. Hiermee kunnen applicaties snel worden aangepast, hergebruikt en met lagere onderhoudskosten over praktisch alle soorten toestellen worden uitgerold.

Sinds de overname van VoiceGenie, begin 2006, heeft Genesys het platform ondersteund en verder verbeterd. In de komende twee tot drie jaar zal het VoiceGenie platform geleidelijk worden geïntegreerd met het Genesys Voice Platform (GVP). Genesys zal alle VoiceGenie-klanten complete ondersteuning en compatibele upgrademogelijkheden bieden.

# # #

Over Genesys Telecommunications Laboratories, Inc.
Genesys, een dochter van Alcatel-Lucent, concentreert zich als enige bedrijf volledig op software voor het beheren van klantinteracties via telefoon, het web en e-mail. Het softwarepakket van Genesys verbindt klanten op dynamische wijze met de juiste middelen – via selfservice of begeleide service – om in te spelen op hun behoeften, de klantentevredenheid te optimaliseren en efficiënt met middelen om te springen. Met 4.000 klanten in 80 landen leidt Genesys elke dag meer dan 100 miljoen klantinteracties in goede banen. Genesys biedt bedrijven en overheidsinstellingen de mogelijkheid om hun hele organisatie in te zetten, van het contactcenter tot de backoffice. Het resultaat: Genesys stopt frustraties bij de klant, vergroot de efficiëntie en versnelt innovatie. Voor meer informatie kunt u terecht op www.genesyslab.com of op de industry blog www.betterinteractions.com.

Over Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent (Euronext Paris en NYSE: ALU) biedt oplossingen waarmee service providers, ondernemingen en overheden diensten op het vlak van spraak, data- en videocommunicatie kunnen verlenen aan eindgebruikers. Als marktleider in vaste, mobiele en geconvergeerde breedband networking, en in IP-technologie, -toepassingen en -diensten, biedt Alcatel-Lucent end-to-end oplossingen die communicatiediensten mogelijk maken voor mensen thuis, op het werk en onderweg. Met 79.000 werknemers en vestigingen in meer dan 130 landen, vormt Alcatel-Lucent een lokale partner met een wereldwijd bereik. De onderneming beschikt over de meest ervaren mondiale serviceteams op de markt en over één van de grootste organisaties voor onderzoek, technologie en vernieuwing binnen de telecommunicatiemarkt. Alcatel-Lucent behaalde een pro forma gecombineerde omzet van 18,6 miljard euro in 2005. Haar hoofdkantoor is gevestigd in Parijs. Voor meer informatie over Alcatel-Lucent kunt u terecht op: www.alcatel-lucent.com

Voor meer informatie:
Bex*communicatie
Ezra van Tiel
t: 020 582 9829
m: 06 5349 1545
e: evtiel@bexcommunicatie.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 149 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu