www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:

Doorbraak van offshoring

Offshoring, het laten uitvoeren van IT-werk in lagelonenlanden, is nu eindelijk doorgebroken. De groei in de samenwerking met landen zoals India steeg in 2006 met maar liefst 40%, en steeds meer grote ondernemingen zijn nu bezig met omvangrijke offshore projecten. In navolging van ABN Amro Bank en ING heeft kortgeleden de Rabobank bekendgemaakt om op forse schaal met India te gaan samenwerken. De export van Indiase IT-diensten naar Nederland bedraagt nu al ongeveer 500 miljoen dollar.

We zien verder dat ook kleinere ondernemingen begonnen zijn om IT-projecten in het buitenland uit te laten voeren. Voor hen zijn de nearshore landen (Oost-Europa) het meest in trek, maar het werk gaat ook naar een groot aantal farshore betemmingenm, zoals Argentinië, Zuid-Afrika, China of Noord-Korea. We verwachten daarom dat offshoring ook in 2007 met vele tientallen procenten zal groeien, en steeds meer ingeburgerd zal raken.

8 maart: offshore seminar in Rotterdam
Het uitvoeren van offshore IT-projecten heeft veel voordelen (o.a. kostenbesparing; beschikbaarheid van IT-ers), maar is complex en moet goed worden voorbereid. Op 8 maart organiseren wij daarom voor de negende maal een seminar, dit keer i.s.m. CBI (Centrum ter Bevordering van Importen uit ontwikkelingslanden, een agentschap van het Ministerie van Ontwikkelingssamenwerking). GPI Consultancy zal de laatste offshore trends bespreken en Axel Geerts (manager product development) gaat in op de ervaringen van Vital Scientific bij de productie van hun software in Servië. Het CBI beschrijft haar IT Outsourcing programma, waarbij IT-dienstverleners zijn geselecteerd uit de nieuwe offshore landen Zuid-Afrika, Colombia, Ecuador, Egypte, Servië en Macedonië. Tijdens de middagbijeenkomst zal ruime gelegenheid zijn om op een informele manier met elkaar van gedachten te wisselen.

De presentaties vinden plaats op donderdag 8 maart van 13:30 tot 17.00 in het World Trade Center, Rotterdam. Deelname kost slechts 60 euro en na afloop is er gelegenheid tot napraten onder het genot van een hapje en een drankje. Het programma is te vinden op: www.gpic.nl/seminar.htm

Voor nadere informatie
drs Paul Tjia (sr. consultant 'offshore sourcing')
GPI Consultancy, Postbus 26151, 3002 ED Rotterdam
tel: 010-4254172 fax: 010-4254317 E-mail: info@gpic.nl Website: www.gpic.nl

Onze activiteiten zijn:
-het bevorderen van 'offshore sourcing' (via publicaties, seminars, videofilms en studiereizen)
-consultancy (o.a. feasibility study, landen- en partnerkeuze, offshore transition, research)
-cultuurtrainingen voor IT-ers ("hoe omgaan met de Indiase zakencultuur")

Verstreken tijd: 19 jaar en 71 dagen
GPI Consultanc.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl