ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 113 dagen geleden)

Sun Microsystems weer winstgevend

Resultaten tweede kwartaal 2007 bekend gemaakt

Amersfoort, 24 januari 2007 – Sun Microsystems, Inc. (NASDAQ: SUNW) heeft de resultaten van zijn tweede fiscale kwartaal, dat eindigde op 31 december 2006, bekend gemaakt. De omzet bedroeg 3,556 miljard dollar, een stijging van 7 procent ten opzichte van de 3,337 miljard dollar in het tweede kwartaal van het vorige boekjaar. De omzetgroei ten opzichte van vorig jaar kan met name worden toegeschreven aan de verkopen van de SPARC-servers en x64-gebaseerde servers, alsook aan de bredere acceptatie van het Solaris 10-besturingssysteem. De omzet van deze producten groeide met 14 procent. Het is voor het vierde opeenvolgende kwartaal dat deze verkopen stijgen.

De nettowinst, op GAAP-basis, bedroeg in het tweede fiscale kwartaal 126 miljoen dollar, ofwel 3 dollarcent per aandeel. Een jaar geleden leed Sun in het tweede kwartaal nog een nettoverlies van 223 miljoen dollar. De GAAP-nettowinst in dit kwartaal is opgebouwd uit onder andere 58 miljoen dollar aandeelgebaseerde compensatie, 26 miljoen dollar herstructureringskosten en een belastingvoordeel van 4 miljoen dollar. De netto gevolgen van deze drie zaken was ongeveer 2 dollarcent per aandeel.

Contant geld uit activiteiten bedroeg in het tweede fiscale kwartaal 153 miljoen dollar. Samen met de waarde van verhandelbare effecten bedroeg het totaal aan contanten aan het einde van het tweede fiscale kwartaal 4,837 miljard dollar.

“Sun’s financiële prestaties in dit kwartaal laten zien dat onze strategie zijn vruchten afwerpt”, zegt Jonathan Schwartz, CEO van Sun Microsystems. “De gestage groei in de verkoop van onze belangrijkste platformen, de uitstekende prestaties van onze Systems-groep, in combinatie met de recent aangekondigde overeenkomst met Intel en investering door KKR Private Equity Investors, zijn belangrijke elementen voor onze toekomstige groei en winstgevendheid.”

----------------------------

Over Sun Microsystems
Een eenduidige visie - the Network is the Computer - drijft Sun tot het ontwikkelen van technologieën die de belangrijkste markten in de wereld van computerkracht voorzien. Sun gelooft in het delen van innovatie binnen communities en ziet participatie als de volgende stap in de automatisering. Sun is te vinden in meer dan 100 landen en op www.sun.com.

Voor meer informatie:
Sun Microsystems Nederland
Guus Vossenaar
Tel.: 033 451 50 00
e-mail: gustaaf.vossenaar(at)sun.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel.: 0317 410 483
e-mail: sun(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 113 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR