ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 165 dagen geleden)

Havenziekenhuis automatiseert personeelsplanning met ORTEC

HARMONY in Rotterdams ziekenhuis voor gespreide inzet van personeel

Het Havenziekenhuis te Rotterdam schaft HARMONY aan, het geautomatiseerde systeem voor dienstroostering van ORTEC. Belangrijkste reden hiervoor was de mogelijkheid om zowel in tijd als op kosten te kunnen besparen. Daarnaast hadden de leidinggevenden behoefte aan structurele rapportages die eenvoudig te raadplegen zijn, zoals onregelmatigheidslijsten. Het ziekenhuis, dochter van het Erasmus MC, behaalt extra efficiency door de automatische koppeling met hun salarisadministratiesysteem Beaufort. In totaal worden 700 medewerkers met het nieuwe systeem ingepland.

Gezond roosteren
Eén van de voordelen van het geautomatiseerd plannen is dat de dienstroosters van afdelingen meer uniform worden en dat we bedrijfsbreed meer inzicht krijgen in managementgegevens. Hanneke de Vries, projectleider bij het Havenziekenhuis: “Hierdoor voorkomen we dat één afdeling met een overbezetting zit, terwijl een andere afdeling onderbezet is. Bovendien wordt het eenvoudiger om naast naleving van CAO en Arbeidstijdenwet, ook gezond te roosteren in het kader van WHAH (werkdruk en herstel bij afwijkende werktijden). Ziekenhuisbreed zijn we al gestart met het implementeren van roosterbeleid waarmee de planning, naast de wensen van de medewerkers, ook gericht is op het belang van de organisatie en de patiëntenzorg. Nu kunnen we kijken of dit op lange termijn ook bijdraagt aan het welzijn van de medewerker, wat uiteindelijk resulteert in meer tevredenheid en hogere productiviteit.”

Het Havenziekenhuis zocht een stabiel roosterpakket dat zich in de sector al bewezen had. De Vries: “Tijdens bezoeken aan enkele ziekenhuizen die HARMONY al gebruiken, zagen we dat het erg gebruiksvriendelijk is en daarnaast veel overzicht creëert voor de planners en de medewerkers. Dit heeft bij ons uiteindelijk de doorslag gegeven om ook HARMONY aan te schaffen”

Over het Havenziekenhuis
Het Havenziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een specialisatie in reizigersziekten. De dochter van het Erasmus MC is het kleinste ziekenhuis in Rotterdam, maar tevens het grootste havenziekenhuis ter wereld. Het werd in 1927 opgericht als ziekenhuis voor scheeps- en tropische ziekten. Op dit moment heeft het Havenziekenhuis de beschikking over 161 bedden en biedt het alle noodzakelijke specialistische zorg.

Over ORTEC
ORTEC is een onafhankelijke en toonaangevende organisatie op het gebied van ontwikkeling en implementatie van geavanceerde planningsystemen. Sinds de oprichting in 1981 hebben ORTEC’s inspanningen geleid tot diverse beslissingsondersteunende systemen en standaard softwarepakketten, die wereldwijd in zowel logistieke als financiële markten gebruikt worden. ORTEC heeft vestigingen in Nederland, Duitsland, België, Frankrijk en de Verenigde Staten.


NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kun u contact opnemen met Sjoukje Dijkstra, afdeling Marketing & PR van ORTEC,
telefoon +31 (0)182 540 500, e-mail: sdijkstra@ortec.nl.

Verstreken tijd: 20 jaar en 165 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl