www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 155 dagen geleden)
Bedrijf:

Marco Vink nieuwe Director Operations van Vanco Nederland

Schiphol-Rijk, 13 december 2006 – Vanco, de eerste Virtual Network Operator, heeft Marco Vink (1963) benoemd tot Director Operations voor haar Nederlandse vestiging. In deze functie is Vink verantwoordelijk voor de afdeling Operations, die zorgt voor de realisatie en implementatie van services in Nederland voor Nederlandse en internationale klanten van Vanco.

Bertil Holthuis, managing director van de Nederlandse vestiging van Vanco geeft aan: “De aanstelling van Marco Vink zal de groei en het succes van Vanco in Nederland verder versnellen. Hij gaat zich vooral richten op verdere kwaliteitsverbetering van de dienstverlening aan onze klanten, verbetering van onze klanttevredenheid en het introduceren van een aantal nieuwe services.”

Kwaliteit en zorg voor klanten staan hoog in het vaandel bij Vanco. En met succes. Onlangs nog werd Vanco bekroond met Total Telecom’s prijs voor “Best Customer Care” tijdens de World Communications Awards 2006, het meest prestigieuze evenement binnen de Telecom-industrie.

Marco Vink is afkomstig van Infonet, waar hij sinds 2001 werkzaam was in diverse functies. Als laatste was hij Vice President Enhanced Services. In deze functie was hij verantwoordelijk voor de operations van het Nederlandse datacenter van Infonet. Voor zijn periode bij Infonet, heeft Vink diverse andere functies vervuld in de telecommunicatie bij KPNQwest (1999-2001), Unisource (1997-1999), KPN (1992-1994).

Marco Vink is getrouwd en heeft twee kinderen.

– EINDE –

Over Vanco
Vanco PLC is in 1988 opgericht (FTSE: VAN) en is de eerste en grootste Virtual Network Operator die wereldwijd actief is. Vanco heeft zelf geen Telecom-bezittingen en heeft dan ook de vrijheid om wereldwijd infrastructuur van de meest geschikte ABC's (Asset Based Carriers) uit te besteden. Vanco biedt klanten van ondernemingen, direct of via partners, kostenbesparende, geoptimaliseerde en volledig beheerde netwerkoplossingen. Daarnaast kunnen netwerkbezitters hun offnet-bereik uitbreiden door via Vanco toegang te verkrijgen tot andere netwerken over de gehele wereld.

Vanco's oplossingen zijn in 230 landen en gebieden beschikbaar en het is dan ook niet vreemd dat 's werelds grootste organisaties voor Vanco kiezen om strategische netwerkoplossingen te bieden. Haar klanten zijn ondermeer Accor Hotels, Avis Europe, British Airways, Ford Motor Company, IBM/Lloyds TSB, Siemens, Pilkington en Virgin Retail.

Dankzij Vanco's netwerkoplossingen krijgen klanten de grootste geografische dekking die er via één provider mogelijk is. Verder biedt Vanco een onvergelijkbare flexibiliteit om oplossingen aan marktwijzigingen en bedrijfsprioriteiten aan te passen.

Vanco staat binnen de branche vooral bekend om haar goede financiële resultaten en het hoge serviceniveau voor klanten. Een aanzienlijk deel van haar investeringskapitaal wordt in de klantenzorg gestoken. Dit valt terug te zien in gewonnen bekroningen, onafhankelijk marktonderzoek en het behoud van klanten.


Marco Vink



Neem, voor meer persinformatie, contact op met:
Julia Knott, Vanco
Tel: +31 (0)20 316 5250
Email: julia.knott@vanco.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 155 dagen
Vanco contact  

+31 (0) 20 316 5250
info@vanco.nl
www.vanco.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu