www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 134 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Unisys goed voorbereid op Microsoft Windows Vista, Microsoft Office 2007 en Exchange Server 2007

Unisys blijft samenwerken met Microsoft om klanten te voorzien van optimale diensten voor samenwerking en migratie

Schiphol-Rijk, 1 december 2006 - Unisys (NYSE: UIS) heeft bekendgemaakt dat het bedrijf de uitrol van de nieuwe Microsoft-software Windows Vista, Microsoft Office 2007 en Exchange Server 2007 volledig ondersteunt. Unisys heeft inmiddels de eerste wereldwijde training afgerond. Dat betekent dat Unisys klanten per direct kan helpen bij het migreren van systemen naar de nieuwe software zodra deze beschikbaar is op de markt.

Unisys maakte tevens bekend dat het bedrijf lid is van het Microsoft Advanced Desktop Deployment Program (ADDP). Dat betekent dat een belangrijke groep Unisys-consultants getraind en klaar is om Windows Vista en Microsoft Office 2007 bij klanten te installeren.

Unisys werkt al lang nauw samen met Microsoft om oplossingen te ontwikkelen voor de ondersteuning van elk facet van Exchange Server 2007, Windows Vista en Microsoft Office 2007. De system integrator biedt klanten in dit verband de mensen, processen en ervaring om hoogwaardige, bedrijfskritische oplossingen te leveren ten behoeve van uiteenlopende, industriespecifieke sectoren.

Zo kunnen Unisys-consultants een 3D-model of blauwdruk ontwikkelen, die het gebruik van messaging binnen een organisatie weergeeft. Daarbij kijken zij onder meer naar de manier waarop specifieke functionaliteit van Exchange Server 2007 de bedrijfsstrategie, processen en applicaties, en de bestaande IT-infrastructuur kan ondersteunen. Daarbij krijgen processen die sterk afhankelijk zijn van samenwerking, extra aandacht.

Naar aanleiding van de lancering van Microsoft Office 2007 kan Unisys organisaties ook helpen bij de transitie naar één besturingssysteem. Daarbij maakt het gebruik van enkelvoudige imagetools en zero-touch-installatiemethodieken. Naast het lidmaatschap van het ADDP-programma en de continue consultanttraining werkt Unisys ook aan het aanpassen van zijn infrastructuur en bedrijfsoplossingen, zodat deze klaar zijn voor gebruik met Windows Vista. Voor wat betreft Exchange Server 2007 heeft Unisys momentum opgebouwd op technisch en verkoopgebied, zodat de organisatie klaar is voor het promoten en leveren van migraties aan wereldwijde klanten die nu nog concurrerende producten als Notes of Groupwise of oudere versies van Exchange gebruiken.

"Het Windows Vista-besturingssysteem, Microsoft Office 2007 en Exchange Server 2007 bieden klanten meer mogelijkheden voor beveiliging en beheer", zegt Simon Witts, Corporate Vice-President van Enterprise & Partner Group van Microsoft Corp. "Unisys en Microsoft hebben een lange geschiedenis van nauwe onderlinge samenwerking en richten zich op het leveren van oplossingen waarmee klanten hun bedrijfsprocessen betrouwbaarder kunnen maken. Daarnaast kunnen ze de oplossingen snel opschalen, zodat deze tegemoetkomen aan steeds wisselende zakelijke eisen."

Unisys is zeer ervaren in het leveren van communicatie- en samenwerkingoplossingen. Daardoor is het bedrijf in staat innovatieve spraak- en data-applicaties voor integratie en productiviteit te bieden. Daarbij staat de veiligheid van de infrastructuur voorop - een facet dat steeds belangrijker wordt. Unisys helpt klanten alle mogelijkheden van Exchange Server 2007 te benutten. Deze oplossing biedt ingebouwde beveiligingstechnologie voor bescherming tegen spam en virussen, en de mogelijkheid van vertrouwelijke communicatie. Ook kunnen gebruikers overal toegang krijgen tot hun mail en voicemail, agenda en contacten via elk soort device. Unisys kan deze diensten bij de klant implementeren of aanbieden als gehoste service.

"De nieuwe Windows Vista-, Exchange Server 2007- en Microsoft Office 2007-software is voor ons cruciaal om klanten te helpen een nieuwe stap naar de toekomst te maken, waarmee ze meer efficiency bereiken en kosten kunnen verlagen", zegt Jim Boak, Vice-President Microsoft & Intel Alliances van Unisys. "We zijn enthousiast over de geavanceerde mogelijkheden van het nieuwe platform en zien onze klanten ook enthousiast worden. Wij kijken ook uit naar het verder versterken van de samenwerking met Microsoft en het deelnemen aan de wereldwijde lancering."

Microsoft Windows Vista, Microsoft Office 2007 en Exchange Server 2007 zijn vanaf 30 november 2006 beschikbaar voor de zakelijke markt. De brede beschikbaarheid volgt in januari 2007. Meer informatie is beschikbaar op www.unisys.com/services/microsoft__solutions.htm.

Over Unisys
Unisys is wereldwijd actief in IT-diensten en -oplossingen. Onze consultants maken gebruik van de Unisys-expertise in consulting, systeemintegratie, outsourcing, IT-infrastructuren en servertechnologie. Zo helpen zij klanten bij het ontwikkelen van veilige en betrouwbare bedrijfsprocessen. Onze diensten en oplossingen bieden klanten diepgaand inzicht in hun organisatie, de voorwaarde voor een continue en stabiele bedrijfsvoering. Door de toepassing van Unisys 3D Visible Enterprise zien klanten vooraf de gevolgen van hun beslissingen en worden de kansen en risico's volledig zichtbaar nog voor de investering gedaan wordt. Voor meer informatie: www.unisys.com.
 
Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Stella Jansen / Anja Breunis
Tel.: 030 - 65 65 070
E-mail: unisys@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 134 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unisys contact  

+31 232071010
www.unisys.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl