www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 120 dagen geleden)

Rossignol kiest voor Lawson Software

Lawson M3 suite verbetert business- en productieprocessen van skifabrikant

Amersfoort, 26 oktober 2006 – Skifabrikant Rossignol sluit een overeenkomst met Lawson Software voor het gebruik van het M3 Enterprise Management System. Rossignol maakt sinds maart 2005 deel uit van de Amerikaanse Quiksilver Group en is een van de grootste fabrikanten van skimateriaal ter wereld. Het Lawson M3-systeem (voorheen Movex) staat voor Move, Make en Maintain en maakt gebruik van het IBM System i platform. Het M3-systeem ondersteunt en verbetert de businessprocessen op het gebied van distributie, productieplanning en finance in verschillende Europese landen.

De Rossignol Group heeft na een uitvoerige selectie van ERP-leveranciers gekozen voor Lawson dat in april van dit jaar fuseerde met Intentia International. Doorslaggevend voor Rossignol’s keuze is Lawson’s focus op de mode-industrie en de uitgebreide functionaliteiten van het M3-systeem. De productie- en distributieprocessen voor skimateriaal zijn vergelijkbaar met de processen voor modeartikelen. Bij beide wordt onderscheid gemaakt in onder andere maat, model en stijl.

Andere onderscheidende factoren die mee telden bij deze beslissing, naast de focus op mode, zijn Lawson’s vooruitstrevende technologie en de overeenkomsten op het vlak van bedrijfscultuur tussen Rossignol en Lawson.

------------------

Foto’s in hoge resolutie zijn op te vragen via lawson(at)whizpr.nl

Over Lawson
Lawson levert software en implementatiediensten aan 4.000 klanten in de industrie, distributie, onderhoudssector en dienstverlening in 40 landen wereldwijd. Lawsons oplossingen omvatten Enterprise Performance Management, Supply Chain Management, Enterprise Resource Planning, Customer Relationship Management, Manufacturing Resource Planning, Enterprise Asset Management en industriespecifieke applicaties. De Lawson-software helpt klanten om hun processen te stroomlijnen, kosten te verlagen en efficiency te verhogen. Lawson, met hoofdkantoor in St. Paul (VS), heeft wereldwijd 40 kantoren. Kijk voor meer informatie op: www.lawson.com

Over Rossignol
Timmerman en fanatiek skiër Abel Rossignol maakte in 1907 zijn eerste ski’s uit hout. In 1937werd Emile Allais wereldkampioen op Rossignol ski’s en daarmee begint de lange Rossignol geschiedenis. In 1956 koopt Laurent Boix-Vices het bedrijf en start de wereldwijde verkoop van Rossignol ski’s. De Rossignol Group omvat de merken Rossignol, Dynastar, Look en Lange. Rossignol heeft een jaarlijkse omzet van 350 miljoen Euro. In 2005 werd Rossignol onderdeel van Quiksilver, een groot bedrijf in outdoormateriaal (8000 werknemers in 90 landen met een jaarlijkse omzet van 1,78 miljard dollar). Voor meer informatie: www.rossignol.com

Voor meer informatie:
Lawson
Lut Verschueren
Press Relations Manager EMEA
Tel: + 32 (0) 9 236 16 36
GSM: + 32 (0) 473 71 32 92
e-mail: lut.verschueren@be.lawson.com

Whizpr
Gijs Fennell / Mirjam Hulsebos
Tel: 0317-410483
e-mail: lawson(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 120 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu