www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (19 jaar en 179 dagen geleden)
Bedrijf:

SurfControl Web Filter 5.5 voor Citrix Presentation Server biedt gebruikers verhoogde bescherming, controle en waarde

Rotterdam, 23 oktober 2006 – SurfControl, wereldwijd marktleider voor internetbeveiliging, heeft een aantal belangrijke updates voor SurfControl voor Citrix Presentation Server™ aangekondigd. SurfControl Web Filter 5.5 voor Citrix Presentation Server biedt gebruikers tools om de productiviteit en business compliance te verhogen. De verhoogde beveiliging in de nieuwe versie gaat verder dan URL filtering en biedt daarmee bescherming tegen kwaadaardige code en ongepaste bestandstypen. De beschermende filter- en rapportagefuncties van het product zijn op maat aanpasbaar en bieden daarmee zichtbaarheid voor individuele gebruikers die het internet benaderen via Citrix Presentation Server.

SurfControl Web Filter 5.5 is één van de marktleidende oplossingen die geïntegreerd zijn met Citrix Presentation Server en filtert ongepaste afbeeldingen en in cache opgeslagen content uit zoekresultaten tot op gebruikersniveau. Het blokkeren van dergelijk afbeeldingen en bestandstypen levert gebruikers tal van voordelen op, waaronder vermindering van de wettelijke aansprakelijkheid van de werkgever en een verhoging van de productiviteit van medewerkers en hun focus op hun dagelijkse werkzaamheden

Onze klanten verzekeren ons dat we één van de meest vertrouwde namen in on-demand toegang zijn. Die voorsprong willen we behouden en daarom onderhouden we partnerships met toonaangevende bedrijven als SurfControl”, stelt Barry Davis, vice president Business Development bij Citrix Systems. “De recente updates voor SurfControl Web Filter voor Citrix Presentation Server stelt onze klanten in staat een hoger niveau van bescherming te bereiken.

Onze klanten verwachten van ons een voortrekkersrol in het ontwikkelen en handhaven van een passende gedragscode voor internetgebruik. SurfControl Web Filter voor Citrix Presentation Server stelt ons in staat eenvoudig fijnmazige regels in te stellen, die medewerkers en de vertrouwelijkheid van patiënteninformatie beschermen,” zegt Chris Dalrymple van Health Care Management Systems Inc. “De mogelijkheid die SurfControl biedt om websites te filteren op gebruikersniveau in een Citrix omgeving is bijzonder waardevol voor ons. Er is naar mijn weten geen enkel ander product dat daartoe in staat is.

SurfControl Web Filter
SurfControl Web Filter stelt IT-beheerders in staat beleidsregels te handhaven die bepalen wat gebruikers mogen doen als ze toegang tot internet hebben gekregen. De bekroonde rapportagetool van SurfControl verzamelt gegevens over internetactiviteiten tot op het niveau van gebruikersnaam voor de compliance rapportage op Citrix Presentation Server. SurfControl Web Filter blokkeert tevens de toegang tot ongepaste content. Het filterproduct maakt deel uit van de SurfControl Enterprise Protection Suite, waarin anti-spyware en desktop applicatiebeheer zijn gecombineerd met internet- en e-mailfiltering.

Over SurfControl
SurfControl maakt van internet communicatie een zakelijk voordeel – en geen bedreiging. Topklasse producten en oplossingen helpen klanten bij het realiseren van zakelijke en wettelijke compliance, verhoogde security en controle en verbeterde efficiency van bedrijfsmiddelen. SurfControl beschermt op meerdere kwetsbare punten voor internetbedreigingen: in de ‘wolk’ met on-demand services voor e-mail en internetbeveiliging, aan de gateway van de onderneming met software en appliances, en op de desktop of mobiele client. Alle producten van SurfControl worden ondersteund door toonaangevende technologieën voor bedreigingdetectie, aangevuld door SurfControl’s Global Threat Experts die volcontinu (24/7) actief zijn om klanten dynamische zero-day bescherming te bieden. SurfControl heeft wereldwijd meer dan 23.000 klanten en 14,5 miljoen gebruikers en telt meer dan 600 werknemers die werkzaam zijn in de Verenigde Staten, in Europa en in Azië. Voor meer informatie en nieuws over SurfControl: www.surfcontrol.com

Citrix® and Citrix Presentation Server™ zijn handelsmerken van Citrix Systems en/of een of meer van haar dochtermaatschappijen, en kunnen geregistreerd zijn bij de US Patent and Trademark Office en in andere landen. Alle andere handelsmerken en geregistreerde handelsmerken zijn eigendom van hun respectieve eigenaars.

° ° °

Voor nadere informatie over dit persbericht van SurfControl:
Henriëtte Oeschger, Marketing Manager Benelux, SurfControl
Tel: +31 6-51953833, e-mail: henriette.oeschger@surfcontrol.com,
of
Sophie Messens, Blue.C communications,
Tel. +32 495 53 53 46, e-mail: sophie.messens@blue-c.be

Verstreken tijd: 19 jaar en 179 dagen
SurfControl Be.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Msafe
Logo Victoria ID
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Proofpoint
Logo Descartes
Logo KnowBe4
Logo Razer Europe
Logo Conclusion
Logo reichelt elektronik
Logo Proofpoint
Logo PA Consulting
Logo Dutch IT Channel
Logo HCC
Logo Wuunder
Logo Arval
Logo Web Wings
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103368 persberichten
7011 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17240 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl