Utrecht 9 oktober 2006 – Conclusion, de meest veelzijdige zakelijke dienstverlener van Nederland, heeft de prijs gewonnen van beste entrepreneur in de categorie Services. De prijs is onderdeel van de jaarlijkse verkiezing van het Entrepreneur of the Year-programma georganiseerd door onder andere Ernst & Young en Fortis.
De jury van de categorie Services was unaniem onder de indruk van de presentaties van Conclusion. Het jury-rapport luidt als volgt: ’Door de markt anders te benaderen, via werkmaatschappijen die ieder gespecialiseerd zijn in een eigen marktsegment, kan in iedere deelmarkt een unieke positie verkregen worden. De grote groei, de succesvolle acquisities en het aaneensmeden van een veelheid aan dienstverleningsvormen tot een stevig dienstenaanbod in de markt, waarmee handig gebruikgemaakt werd van het afstoten van consultancy-activiteiten van de Big Four, hebben voor het grote succes gezorgd.’ Kortom, de jury was onder de indruk van de visie, het leiderschap en de kracht van de ondernemer.
De jury bestaat uit zestien leden; voormalig winnaars, vertegenwoordigers van het ministerie van Economische Zaken, vertegenwoordigers van de media, bestuurders uit het bedrijfsleven en andere deskundigen.
Over Entrepeneur of the Year-programma
Om succesvol ondernemerschap in Nederland te signaleren en te belonen organiseert Ernst & Young samen met Fortis het Entrepreneur of the Year-programma. Zij worden hierbij ondersteund door Universiteit Nyenrode, het ministerie van Economische Zaken, de NVP (Nederlandse Vereniging van Participatiemaatschappijen), VNO-NCW, Management Team en Het Financieele Dagblad.
Over Conclusion
Conclusion is de meest veelzijdige zakelijke dienstverlener van Nederland. Conclusion heeft 1100 mensen in 30 werkmaatschappijen, die ieder specialist zijn binnen hun eigen vakgebied. De oplossingen zijn gericht op technologie, HRM, organisatie en communicatie. Conclusion werkt voor alle top 250 bedrijven, zowel middels levering van professionals, projecten als consultancy. Het onderscheidend vermogen ligt in de kracht van samenwerken. Conclusion heeft vestigingen in onder andere Utrecht, Rotterdam en Amsterdam. Meer informatie op
www.conclusion.nlNOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Marijntje van Benthum, communicatiemanager Conclusion
T: 030 - 2193800
E:
mvbenthum@conclusion.nlI:
www.conclusion.nl