Hoofddorp, 9 oktober 2006 - Allied Telesis, leverancier van end-to-end Ethernet/IP-toegangsoplossingen, introduceert verschillende nieuwe producten tijdens het Broadband World Forum Europe dat van 9 tot 12 oktober 2006 plaatsvindt in Parijs. Naast een POTS-servicemodule lanceert het bedrijf nieuwe iMAP-producten (integrated Multiservice Access Platforms). Het gaat om twee gateways: de iMG664 Series voor thuisgebruik en de iMG910 Series voor zakelijke omgevingen.
De POTS-servicemodule voor iMAP stelt operators en serviceproviders in staat om kosten te verlagen door het bieden van gecentraliseerde en transparante telefoniediensten op basis van VoIP-technologie. Zij hoeven daarbij geen VoIP CPE devices te beheren. Met dit nieuwe product kunnen operators hun TDM-toegangsinfrastructuren migreren naar IP en hun legacy DLC's en MUX'en vervangen. Daardoor komt er meer intelligentie dieper in het netwerk en dichter bij de eindgebruiker. Carriers die in Europa Local Loop Unbundling exploiteren, zijn nu tevens in staat om robuuste, hoogbeschikbare baseband-telefoniediensten te bieden naast breedband- en IPTV-toepassingen. Op deze manier kunnen operators op basis van een one stop shop-concept gebundelde IP Triple Play-pakketten aanbieden.
De iMG664 Series is een complete breedbandgateway voor thuisgebruik en kleinzakelijke omgevingen met het oog op convergente IP Triple Play-diensten. Het platform ondersteunt telefonie, video en hogesnelheid-internettoegang via ADSL/DSL2+. De gateway ondersteunt POTS- en ISDN-diensten in één device. De iMG664 voorziet daarnaast in de migratie van traditionele TDM-spraakdiensten (analoog en digitaal) naar IP, en in het bieden van nieuwe diensten als IPTV. Daarnaast ondersteunt de iMG664 draadloze LAN-technologie voor de distributie van multimedia-applicaties en -diensten binnen een woning of een klein kantoor.
De iMG910 Series Small Business Gateway is ontworpen ten behoeve van convergente zakelijke diensten via een IP-breedbandinfrastructuur. Deze hoogwaardige klantlocatieapparatuur is een service termination device dat de migratie mogelijk maakt van spraak- en datadiensten naar een kosteneffectievere IP-oplossing, en ondersteunt zowel analoge als digitale interfaces. Met de iMG910 kunnen serviceproviders via breedband robuuste en rijke telefonie- en datadiensten bieden aan zakelijke klanten. Dat leidt tot lagere kapitaalskosten en investeringen voor deze serviceproviders.
"Ons hoofddoel tijdens het Broadband World Forum is het versterken van ons leiderschap in de nieuwe-generatie IP-breedbandmarkt", zegt Maik Lankau, Senior Vice-President of Worldwide Sales van Allied Telesis. "Wij kijken er tevens naar uit om onze relatie met operators en serviceproviders in Europa verder te versterken en nieuwe zakelijke partnerships te initiëren."
Meer informatie over het evenement in Parijs is beschikbaar op
http://www.iec.org/events/2006/bbwf/.
###
Over Allied Telesis
Allied Telesis, opgericht in 1987, maakt deel uit van de Allied Telesis Group, een wereldwijde leverancier van Ethernet/IP-toegangsoplossingen en leider in het inzetten van IP Triple Play-netwerken via koper- en glasvezeltoegangsinfrastructuren. Met het POTS-tot-10G iMAP-geïntegreerde multiservice-toegangsplatform en de iMG-intelligente Multiservice Gateways in combinatie met geavanceerd switching-, routing- en op WDM gebaseerd transport kunnen netwerkbeheerders en dienstverleners carrier-grade netwerken gebruiken voor het leveren van spraak-, video- en datadiensten tegen redelijke prijzen. Voor meer informatie:
www.alliedtelesis.com.
Voor meer informatie en/of digitaal beeldmateriaal kunt u contact opnemen met:
Allied Telesis
Berry de Jong
T: +31 (0)23 56 56 800
Berry_de_jong@alliedtelesis.comLammers van Toorenburg Benelux PR
Dennis Hompes
T: +31 (0)30 65 65 070
ati@lvtpr.nl