ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 138 dagen geleden)

GlaxoSmithKline selecteert Spotfire voor farmaceutisch onderzoek

Zoetermeer, 2 oktober 2006 – GlaxoSmithKline, één van de grootste farmaceutische bedrijven ter wereld, heeft het interactieve analyseplatform DecisionSite van Spotfire gekozen. GlaxoSmithKline (GSK) zet DecisionSite in op scheikundig gebied voor de ontdekking en ontwikkeling van nieuwe producten en processen.

GSK ontwikkelt geneesmiddelen die alleen op recept verkrijgbaar zijn. Onderzoek naar ziekten, vernieuwende geneesmiddelen en vaccins is hierbij de belangrijkste activiteit.

GSK selecteerde Spotfire’s analyse- en visualisatieoplossingen voor de mogelijkheden om grote hoeveelheden complexe data op verschillende manieren te analyseren. Ook helpt Spotfire de onderzoekers van GSK om conclusies te trekken op basis van onderzoeksmateriaal en -informatie uit verschillende bronnen. Belangrijke redenen voor het IT-team van GSK om DecisionSite te kiezen zijn de schaalbaarheid en flexibiliteit van de software.

Naast de mogelijkheden voor visualisatie en analyse van wetenschappelijke informatie, kan GSK met DecisionSite de groeiende hoeveelheid data afkomstig uit het screeningprogramma verwerken. Om tegemoet te komen aan de specifieke uitdagingen waarvoor het onderzoeksteam staat, werkte GSK voor de afstemming en de implementatie van de analysesoftware nauw samen met Spotfire.

”GSK’s wetenschappers passen interactieve data-analyse toe om de medische zorg voor iedereen te verbeteren”, vertelt Christopher Ahlberg, CEO van Spotfire. “We zijn trots dat GSK DecisionSite heeft gekozen. Het is een mooi voorbeeld hoe onderzoekers Spotfire inzetten om belangrijke, nieuwe inzichten te ontdekken temidden van een enorme hoeveelheid data.”



Over Spotfire
Spotfire levert oplossingen voor business analytics (interactieve, visuele data-analyse). Meer dan 1.000 organisaties in de wetenschappelijke sector, farmaceutische industrie, energiebranche, financiële wereld en halfgeleiderindustrie gebruiken de Spotfire DecisionSite software voor het analyseren van hun onderzoeks- en bedrijfsgegevens. Spotfire stelt onderzoekers en analisten in staat om hun informatie visueel te doorsnijden, te presenteren en te rapporteren. Organisaties creëren hiermee een concurrentievoordeel omdat Spotfire-gebruikers sneller tot nieuwe inzichten komen en mogelijke problemen sneller onderkennen. Spotfire heeft hoofdkantoren in Boston, Göteborg en Tokyo. Voor meer informatie: www.spotfire.com.

Meer informatie:
Spotfire
Steven Naarding
Tel. 06 53 447 234
E-mail: steven.naarding@spotfire.com

Whizpr
Chantal Schepers
Tel. 0317- 410 483
E-mail: spotfire(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 138 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR