ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:

Data Domain, Inc. breidt uit naar de Benelux voor verdere groei

U.S., Santa Clara, 27 september 2006 – Data Domain, Inc., marktleider op het gebied van Capacity Optimized Storage en fabrikant van de “Data Domain Restorer” heeft door haar enorme wereldwijde succes het team verder uitgebreid. Binnen de Benelux is er sinds 1 september 2006 aanwezigheid van een lokaal verkoopteam bestaande uit twee personen. Data Domain levert haar technologie alleen middels gespecialiseerde resellers. De uitbreiding heeft derhalve als doel, een nog verdergaande ondersteuning van de resellers in Nederland, Belgie en Luxemburg.

Sales Manager Benelux voor Data Domain is Marcel Griffioen, afkomstig van storage resellers als ISIT en Profinity. Hij is zeer positief gestemd: “De markt voor Capacity Optimized Storage maakt een enorme groei door in de Verenigde Staten, ook in Europa heeft deze technologie zijn waarde inmiddels weten te bewijzen. Data Domain maakt back-up to disk voor alle bedrijven beter, betrouwbaarder en bereikbaarder. Doordat wij zelf jarenlang werkzaam geweest zijn voor een reseller, weten we als geen ander wat een reseller verwacht van zijn fabrikant. Wij zullen er dan ook alles aan doen om ons product en dus onze resellers nog succesvoller te maken.” Collega van de heer Griffioen, Jerry Rijnbeek is in de functie van Systems Engineer voor de Benelux in dienst getreden, ook hij ziet de toekomst van Capacity Optimized Storage positief tegemoet: “Iedereen weet dat back-up to disk vele voordelen heeft ten aanzien van back-up to tape. Een groot deel van de bedrijven vindt echter de drempel naar back-up to disk nog steeds te hoog, voornamelijk door de kosten en off-site recovery mogelijkheden. Door de zeer intelligente en gepatenteerde compressie, replicatie en de-duplicatie technieken van ons product, kunnen wij data opslaan met een factor 20 tot 50 compressie. Hierdoor maken we het mogelijk om voor een lagere investering dan traditionele tape, een zeer snelle en hoogwaardige oplossing te bouwen met behoud van de bestaand back-up software.”

De heer Griffioen en de heer Rijnbeek werken al jaren samen in de storage- en back-up markt en kennen de uitdagingen van klanten als geen ander. Gezamelijk hebben zij al ruim 15 jaar ervaring in hun vakgebied.

Met de uitbreiding van deze twee medewerkers heeft Data Domain een solide basis neergezet voor een verder groei in de Benelux. Landen als Frankrijk, Engeland, Italie en Duitsland hebben reeds langere tijd lokale medewerkers, hetgeen geresulteerd heeft in een spectaculaire omzetgroei voor deze landen.

Data Domain maakt sinds de start in 2001 een enorme groei mee, de omzetresultaten van de eerste zes maanden van dit jaar liggen op 420% ten opzichte van het eerste half jaar van 2005. Data Domain heeft een totaal van bijna 1600 systemen bij klanten staan die gezamelijk ruim 50 Petabyte aan data beveiligen.

Meer informatie:
www.datadomain.com of bezoek de stand van Data Domain op de Storage Expo op 11 en 12 oktober 2006. Hal 4, stand A121.

Verstreken tijd: 20 jaar en 89 dagen
Data Domain B... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR