www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:

Data Domain, Inc. breidt uit naar de Benelux voor verdere groei

U.S., Santa Clara, 27 september 2006 – Data Domain, Inc., marktleider op het gebied van Capacity Optimized Storage en fabrikant van de “Data Domain Restorer” heeft door haar enorme wereldwijde succes het team verder uitgebreid. Binnen de Benelux is er sinds 1 september 2006 aanwezigheid van een lokaal verkoopteam bestaande uit twee personen. Data Domain levert haar technologie alleen middels gespecialiseerde resellers. De uitbreiding heeft derhalve als doel, een nog verdergaande ondersteuning van de resellers in Nederland, Belgie en Luxemburg.

Sales Manager Benelux voor Data Domain is Marcel Griffioen, afkomstig van storage resellers als ISIT en Profinity. Hij is zeer positief gestemd: “De markt voor Capacity Optimized Storage maakt een enorme groei door in de Verenigde Staten, ook in Europa heeft deze technologie zijn waarde inmiddels weten te bewijzen. Data Domain maakt back-up to disk voor alle bedrijven beter, betrouwbaarder en bereikbaarder. Doordat wij zelf jarenlang werkzaam geweest zijn voor een reseller, weten we als geen ander wat een reseller verwacht van zijn fabrikant. Wij zullen er dan ook alles aan doen om ons product en dus onze resellers nog succesvoller te maken.” Collega van de heer Griffioen, Jerry Rijnbeek is in de functie van Systems Engineer voor de Benelux in dienst getreden, ook hij ziet de toekomst van Capacity Optimized Storage positief tegemoet: “Iedereen weet dat back-up to disk vele voordelen heeft ten aanzien van back-up to tape. Een groot deel van de bedrijven vindt echter de drempel naar back-up to disk nog steeds te hoog, voornamelijk door de kosten en off-site recovery mogelijkheden. Door de zeer intelligente en gepatenteerde compressie, replicatie en de-duplicatie technieken van ons product, kunnen wij data opslaan met een factor 20 tot 50 compressie. Hierdoor maken we het mogelijk om voor een lagere investering dan traditionele tape, een zeer snelle en hoogwaardige oplossing te bouwen met behoud van de bestaand back-up software.”

De heer Griffioen en de heer Rijnbeek werken al jaren samen in de storage- en back-up markt en kennen de uitdagingen van klanten als geen ander. Gezamelijk hebben zij al ruim 15 jaar ervaring in hun vakgebied.

Met de uitbreiding van deze twee medewerkers heeft Data Domain een solide basis neergezet voor een verder groei in de Benelux. Landen als Frankrijk, Engeland, Italie en Duitsland hebben reeds langere tijd lokale medewerkers, hetgeen geresulteerd heeft in een spectaculaire omzetgroei voor deze landen.

Data Domain maakt sinds de start in 2001 een enorme groei mee, de omzetresultaten van de eerste zes maanden van dit jaar liggen op 420% ten opzichte van het eerste half jaar van 2005. Data Domain heeft een totaal van bijna 1600 systemen bij klanten staan die gezamelijk ruim 50 Petabyte aan data beveiligen.

Meer informatie:
www.datadomain.com of bezoek de stand van Data Domain op de Storage Expo op 11 en 12 oktober 2006. Hal 4, stand A121.

Verstreken tijd: 20 jaar en 69 dagen
Data Domain B... contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl