ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe Hitachi projectoren vereenvoudigen zakelijk gebruik

Brussel, 28 augustus 2006 – Hitachi Digital Media, onderdeel van de Japanse elektronicagigant Hitachi, introduceert drie nieuwe high performance lcd-projectoren voor de zakelijke markt. De CPX1 is gezien zijn omvang en prestaties bedoeld voor de mobiele, zakelijke gebruiker. De projector kan onder andere presentaties direct weergeven vanaf een usb-stick, zodat een laptop niet langer noodzakelijk is. De CP-X605 en CP-X608 zijn gericht op middelgrote en grote presentatieruimtes bij bedrijven of onderwijsinstellingen.

CPX1 mobiele 3lcd-projector
De CPX1 is een compacte, gebruiksvriendelijke projector met hoge prestaties. Zo levert de projector in fluisterstand slechts 30 dB en zorgt het 3lcd-panel met 2000 ANSI lumen voor een helder beeld. Met zijn compacte afmetingen en gewicht van slechts 1.7 kg is de projector eenvoudig te vervoeren.

De projector is met 3 seconden opstarttijd snel klaar voor gebruik. Dankzij de ‘direct power-off’-functionaliteit hoeft de projector niet langer aan te staan om af te koelen. De wide angle-lens maakt het mogelijk om een 60-inch beeld te projecteren vanaf slechts 1,5 meter. Op die manier hoeft het apparaat niet in de weg te staan tijdens een vergadering. De weergave kan variëren van 30 tot 300 inch.

Verder zijn er twee RGB-aansluitingen, zodat twee computers kunnen worden aangesloten bij verschillende presentaties. Later dit jaar verschijnt de CPX2 die over een draadloze verbinding beschikt.

CP-X605 en CP-X608
De CP-X6xx-serie biedt goede prestaties, terwijl de bediening en het onderhoud eenvoudig is gehouden. Zo is de lamp via de bovenkant van de projectoren te vervangen en is het filter aan de zijkant geplaatst, zodat stof geen kans krijgt ongeacht de manier waarop de projector is geïnstalleerd.

Voor het overzichtelijk beheren van de projectoren levert Hitachi de eigen netwerkmanagement-software mee. Hiermee zijn via een browser de projectoren eenvoudig te beheren, te volgen en is na te gaan wat de status is van een projector (actief of inactief, status van de lamp en filter, etc.). Beide projectoren beschikken over een netwerkverbinding, waarbij die van de CP-X608 draadloos is.

Dankzij de verticale en horizontale lens shift is het mogelijk een 100 inch beeld te projecteren vanaf 1,8 meter tot 14,8 meter. De projectoren geven een helder, scherp beeld, dankzij de 4000 ANSI lumen en een contrastratio van 1000:1.

Beschikbaarheid
Beide projectoren worden geïntroduceerd tijdens elektronicabeurs IFA in september. BIS, gespecialiseerd in het realiseren van zowel dynamische als complexe AV-solutions, conference systemen en digital signage oplossingen in de zakelijke en institutionele markten, distribueert Hitachi's zakelijke projectoren. Meer product- en prijsinformatie is beschikbaar via www.bis.nl  

Meer specificaties en foto's in hoge resolutie zijn op te vragen via emailadres hitachi(at)whizpr.nl

Over Hitachi Digital Media Group
Hitachi Digital Media Group, een onderdeel van Hitachi Europe Ltd, is verantwoordelijk voor de pan-Europese verkoop en distributie van digitale schermen, camera's, projectie- scan- en opslagproducten van Hitachi. Met vier belangrijke productdomeinen bevindt Hitachi Digital Media Group zich in de ideale positie om digitale oplossingen voor thuisgebruikers en bedrijven te leveren. De belangrijke productgroepen omvatten plasma- en LCD-televisieschermen, DVD-camera’s, Harddisk DVD-recorders en een volledig aanbod LCD-video- en dataprojectoren. Meer informatie en fotomateriaal is beschikbaar via http://www.hitachidigitalmedia.com (user name: INFO – password: INSPIRE).

Voor meer informatie:
Hitachi Digital Media Group Benelux
Jessica Van de Gucht
Tel: +32 2 370 01 81
Email: jessica.vandegucht(at)hitachi-eu.com

Whizpr
Erik van de Nadort
Tel: 0317-410483
E-mail: hitachi(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 103 dagen
Hitachi Europe.. contact  

+ 32 2 363 99 01
www.hitachi-eu.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl