ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 38 dagen geleden)

Global 360 BPM Suite verhoogt productiviteit en samenwerking met Microsoft en Corticon integratie

Nieuwegein, augustus 2006 - Global 360, leverancier van systemen voor business process management (BPM) en optimalisatie van bedrijfsprocessen, introduceert G360 BPM Suite versie 9.4. Door betere integratie met Microsoft Office, SharePoint en InfoPath en de business rules managementsoftware van Corticon, zijn de productiviteit en onderlinge samenwerking binnen organisaties aanzienlijk te verbeteren.

Dankzij een vergaande integratie met Microsoft technologieën kunnen medewerkers met standaardapplicaties als Microsoft Infopath, Sharepoint, Word, Excel en Powerpoint bijdragen aan de bedrijfsprocessen. De nieuwe integratiemogelijkheden met het Business Rules Management System van Corticon versterkt de toepasbaarheid van G360 BPM voor processen met complexe beslisregels, zoals kredietbeoordelingen en risicoanalyses.
Door de toepassing van beslisregels vanuit een centrale database te managen is de naleving van wetten en procedures beter te beheersen en zijn complexe beslissingsprocessen in vergaande mate te automatiseren.

De belangrijkste verbeteringen in G360 BPM Suite versie 9.4 zijn:
  • Integratie tussen de meest gebruikte bedrijfsapplicaties en het marktleidende BPM-systeem
  • Samenwerkingsomgeving voor het oplossen van bottlenecks en uitzonderingen in bedrijfsprocessen door medewerkers van verschillende afdelingen
  • Een robuuste database met complexe beslisregels voor consistente en efficiënte besluitvorming binnen organisaties
"Omdat het gebruik van BPM-software doorgroeit naar de frontoffice van organisaties, bieden wij klanten steeds betere tools om de productiviteit te verhogen", vertelt Michael Crosno, president en CEO van Global 360. "Daarbij ligt het accent nu op centralisatie en samenwerking. Door de verbeterde integratie in versie 9.4 kunnen medewerkers met de meest gebruikte applicaties alle documenten produceren en bewerken die voor bedrijfsprocessen nodig zijn. Daarmee versnellen wij de acceptatie en het begrip voor BPM-technologie bij gebruikers binnen de hele organisatie".

Over Global 360
Global 360 is toonaangevend leverancier van Business Process Management en Optimalisatie-oplossingen voor de Global 2000 bedrijven. Met meer dan twee decennia ervaring biedt Global 360 bedrijven een competitieve voorsprong door het automatiseren, meten en verbeteren van resource-intensieve bedrijfsprocessen in verschillende omgevingen. Hieronder vallen klanten, werknemers en partners. Global 360 verstrekt ondernemingen op basis van cijfermateriaal het inzicht om goed geïnformeerd bedrijfsbeslissingen te nemen en biedt bedrijven de flexibiliteit om zich snel aan te passen aan wisselende marktomstandigheden. Op deze manier zijn bedrijfsdoelstellingen te realiseren en beloften aan klanten waar te maken.

Global 360 werkt voor financiële instellingen, de overheid en voor verzekeringsinstellingen. Meer dan 5000 organisaties in 134 landen werken met software van Global 360. Het hoofdkantoor van Global 360 staat in Texas. De Nederlandse vestiging van Global 360 bevindt zich in Nieuwegein. Meer informatie over Global 360 is te vinden op http://www.global360.com

Voor meer informatie:
Global 360 Nederland
René van Koppen, Regional Director
Tel : 030-7507205
e-mail: Rene.Vankoppen@global360.com

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom,
Tel. 030-6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 38 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR