ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 10 dagen geleden)

Kamernood breekt weer aan

Zo vlak na de eindexamens van de middelbare school is de vraag naar studentenkamers in de grote steden erg gestegen. Dit blijkt uit een gezamenlijk onderzoek van Kamer.nl en Kamerplanet.nl.

"Op dit moment zien wij een duidelijke stijging van de prijzen en een toename van de vraag op beide sites. Het aanbod blijft achter waardoor er dus kamernood ontstaat", aldus Pieter Toreman, marketing manager bij Kamer.nl. "Probleem is vaak dat de doorstroom vanuit de kamer naar een zelfstandig huis erg klein is waardoor er weinig vrij komt op de markt."

Ieder jaar rond deze tijd blijkt dat, ondanks alle maatregelen ten spijt, er toch weer een overspannen markt te zien is. Vaak zijn gemeentes terughoudend met het verlenen van vergunningen, heersen er woekerprijzen en neemt de student van tegenwoordig geen genoegen meer met een kamer in bijvoorbeeld een randgemeente. "Begin dit jaar zijn er in Groningen een tiental wooncontainers geplaatst die een klein deel van het probleem in die stad moeten oplossen. Na maandenlang gesteggel over vergunningen en procedures over veiligheid is pas op 29 juni het licht op groen gezet. Het is daarnaast een druppel op een gloeiende plaat als je bedenkt dat hier 20.000 studenten wonen en de containers plaats biedt aan 150 studenten.", aldus Toreman. "Dit zelfde beeld zien we ook veel in de randstad, en dan vooral in Amsterdam en Utrecht".

Kamerplanet.nl is een zoekmachine voor kamers die kamersites afgaat op zoek naar aanbod van kamers. "Zo heeft de site een goed beeld van het totale aanbod,", aldus Toreman, "Op Kamer.nl zien we hoe de vraagkant verloopt van de markt en zien we de vraag meer stijgen dan het aanbod. Deze trend zet zich de komende twee maanden zeker door. Mijn tip is dan ook om nu al te gaan kijken in de stad van de studiekeuze om zo straks niet achter het net te vissen".

Verstreken tijd: 20 jaar en 10 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu