www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 4 dagen geleden)

Een maand lang gratis download voor 300.000 boeken

Vanaf 4 juli tot 4 augustus zijn er 300.000 boeken beschikbaar op internet, die gratis kunnen worden gedownload; dit aantal is 10 maal zoveel als in een gemiddelde openbare bibliotheek gevonden kan worden. De download is mogelijk door een samenwerking van het Project Gutenberg en de World Wide Web.

Elk jaar worden e-Books in juli beschikbaar gesteld voor downloaden. Het is de bedoeling om in 2009 op de World e-Book Fair niet minder dan 1 miljoen boeken online te hebben voor downloading.

Er zijn boeken in meer dan 100 talen beschikbaar. Er zijn 208 Nederlandstalige originele of vertaalde boeken beschikbaar binnen het project Gutenberg, een van de oudste Internet sites. De boeken zijn in principe allemaal vrij van auteursrechten.

Het is waarschijnlijk puur toeval dat deze maand het Nederlandse bedrijf, iRex Technologies, een spin-off van Philips, begint met het verzenden van haar digitaal papier lezer. De leesmachine, iLiad genaamd, is een aanzienlijke verbetering op de bestaande leesapparaten vanwege het scherm. Dit heeft een witte achtergrond, waarop tekst en illustraties kan worden weergegeven in 16 grijstinten. Op deze lezers kunnen kranten, technische handleidingen, maar ook e-Books worden opgeslagen in verschillende formaten. Het apparaat is energiearm in het gebruik. Alleen als een pagina wordt omgeslagen, gebruikt het apparaat energie; twee penlight batterijen zijn goed voor 10.000 pagina’s.

Ter gelegenheid van de maand van het e-Book en de aflevering van de digitaal papier lezer, zal Jak Boumans vanaf 4 juli via zijn Engelstalige blog Buziaulane een meerdelige serie verzorgen over de geschiedenis van e-Books en digitaal papier.

Voor meer informatie:
e-Books: http://www.gutenberg.orghttp://www.worldebookfair.com;  http://www.netlibrary.nethttp://public-library.net  

iLiad: www.irextechnologies.nl   

Voor meer informatie:
 Jak Boumans: jak@euronet.nl  of 06-45482232

Blog Buziaulane: http://buziaulane.blogspot.nl

Jak Boumans BA, MDiv.
ELECTRONIC MEDIA REPORTING
Johan Buziaulaan 75
3584 ZV Utrecht, The Netherlands
Tel.: +31 (30) 2515433; Fax: + 31 (30) 2518233
Email: jak@euronet.nl; Mobile number: +31645482232

Verstreken tijd: 20 jaar en 4 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu