ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 34 dagen geleden)

Onno Draaisma start implementatiepartner Microsoft Dynamics

Sagres Retail Dynamics richt zich op Non-Food retailmarkt

Nijkerk, 20 juni 2006 - Onno Draaisma, voormalig Directeur Nederland van J.D. Edwards en Hyperion, heeft een nieuw bedrijf opgericht. Het nieuwe bedrijf, Sagres Retail Dynamics, richt zich op het implementeren van Microsoft Dynamics AX in de Non-Food retailmarkt.

Voor Onno Draaisma was de stap om een eigen bedrijf te starten op het gebied van logistiek en ERP een logisch vervolg op eerdere managementtaken bij grote internationale softwareleveranciers. Bij achtereenvolgens J.D. Edwards en Hyperion was hij verantwoordelijk voor het aansturen van landenorganisaties en het ontwikkelen van de markt op het terrein van enterprise software en perfomance management. Draaisma was bij deze bedrijven vooral succesvol in situaties waarin een veranderingsproces moest worden doorlopen waarbij hij zich als ondernemer kon gedragen. Zo wist hij bij J.D. Edwards de omzet in vier jaar te vertienvoudigen, en verdiende daarmee in 2001 de titel ‘Sales Manager of the Year’ van de Nederlandse Sales Managers Associatie.

Onno Draaisma: “Het ondernemerschap moest er een keer van komen. Ik voelde me steeds minder gelukkig binnen de toch vaak starre kaders van een groot internationaal softwarebedrijf. Ik wil snel kunnen handelen en daarbij mijn gevoel en marktkennis optimaal laten meespreken. Ik weet dat er in de Non-Food retail een enorme behoefte is aan goede eenvoudige softwareoplossingen, toegesneden op de specifieke situatie in dit segment. Microsoft biedt daar met zijn Microsoft Dynamics AX een paar goede instrumenten voor, mits deze met beleid worden ingezet. Ik heb die markt de afgelopen maanden goed in kaart gebracht en een aantal mensen om mij heen verzameld die deze markt en deze software goed kennen. We merken nu al dat Sagres Retail Dynamics in een grote behoefte voorziet. “ 

Sagres Retail Dynamics
Sagres Retail Dynamics is een nieuwe Microsoft Dynamics AX partner die zich geheel richt op de Non-Food retail. Het Microsoft-softwareproduct Dynamics AX (voorheen Axapta) wordt door Sagres Retail Dynamics verkocht en zal geïmplementeerd en geïnstalleerd worden door een partner die zich ook exclusief op Non-Food retail richt. Sagres Retail Dynamics is een softwareleverancier die marketing en verkoop verzorgt en advies geeft aan potentiële en bestaande cliënten in de NFR-markt. Daarnaast ontwikkelt Sagres Retail Dynamics samen met haar implementatiepartner een specifieke module, waarmee de totale oplossing zich onderscheidt van andere retail-oplossingen.

Voor meer informatie:
Whizpr
Ward van Beek
Tel: 0317-410483
Ward(at)whizpr.nl

Sagres Retail Dynamics
Onno Draaisma
Tel: 06-53977167
Onno.draaisma@sagres.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 34 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl