ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 18 dagen geleden)

Vrijstaandmaken: nieuw offshoring concept in de grafische sector

Willemstad 24 mei 2006 – Vrijstaandmaken lanceert in België en Nederland een nieuwe dienstverlening: het vrijstaand maken van beelden. Het uitsnijden van beelden is een arbeidsintensieve en tijdrovende bezigheid voor ontwerpers. Vrijstaandmaken heeft deze dienstverlening verplaatst naar Nepal en bespaart hiermee 75% op de normale kostprijs in Nederland of België.

“Iedere dag maken goed opgeleide ontwerpers duizenden plaatjes vrij. Deze ontwerpers zijn overgekwalificeerd voor dit routinematige en arbeidsintensieve werk. Door het vrijstaand maken van beelden uit te besteden aan onze specialisten in Nepal kunnen bedrijven hier hun ontwerpers inzetten waarvoor ze zijn opgeleid: ontwerpen. Hierdoor kan een bedrijf haar medewerkers efficiënter inzetten en hiermee direct en indirect kosten besparen”, aldus Frank de Jong, Managing partner van Vrijstaandmaken. “Daarnaast zien wij dat de arbeidsvreugde van DTP operatoren met grote stappen omhoog gaat, dit maakt dat de productiviteit van deze medewerkers ook direct omhoog gaat”

Vrijstaandmaken bedient in eerste instantie de Nederlandse en Belgische markt. Kort na de lancering wil Vrijstaandmaken haar diensten ook in Duitsland, Engeland en Frankrijk aanbieden. Momenteel heeft Vrijstaandmaken verkoopkantoren in Willemstad (NL) en Antwerpen (B). Potentiële klanten van Vrijstaandmaken zijn: drukkerijen, uitgeverijen, pre-press bedrijven en design- en reclamebureaus. Dat onze aanpak werkt zien wij nu al: inmiddels werkt Vrijstaandmaken al voor een tiental ondernemingen en dat aantal groeit per week.

Vrijstaandmaken heeft een website (www.vrijstaandmaken.nl.) opgezet waarmee klanten met het bedrijf in contact kunnen komen. Deze website wordt momenteel naar de Engelse markt vertaald. Materiaal dat vrijgemaakt is kan door de klant vanaf deze website worden gedownload. Vrijstaandmaken heeft als doelstelling om het proces van het opsturen, vrijmaken en terugsturen van afbeeldingen zoveel mogelijk te automatiseren. Het is voor ondernemingen ook mogelijk om Vrijstaandmaken als integraal proces onderdeel op te nemen.

Vrijstaandmaken is opgezet door Frank de Jong en Jeroen Dekker. Allebei zijn ze actief en ervaren in ‘Business Process Outsourcing’ naar Azië. Deze nieuwe dienst sluit goed aan bij hun huidige activeit: ‘offshore’ software ontwikkeling. Volgens het management is de professionele bediening van deze niche markt uniek in de wereld.


Voor vragen kunt u contact opnemen met Frank de Jong op tel nummer: 0031 (0) 168 471 706 GSM: 0031 (0) 622 90 29 72 of met Jeroen Dekker op 0032 (0) 3 237 4145 of GSM: 00 32 (0) 485 33 08 02. Email: mail@vrijstaandmaken.nl

www.vrijstaandmaken.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 18 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR