www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 37 dagen geleden)

Centennial Discovery optimaliseert IT-infrastructuur bij O’Neill Europe

O’Neill Europe verwacht forse tijdsbesparing en meer overzicht

O‘Neill Europe, producent van surf- en snowwear, zet vanaf 19 april Centennial Discovery 2005 in ter optimalisatie van zijn IT-infrastructuur. Discovery is een IT-Asset tracking- en managementoplossing die IT-efficiency optimaliseert en daarnaast alle hardware en software assets binnen de organisatie identificeert.

O’Neill Europe was op zoek naar een oplossing waarmee de organisatie eenvoudig en efficiënt overzicht behoudt over alle hard- en software binnen de organisatie. Centennial Discovery ondersteunt managers bij het beheersen van de IT-infrastructuur door het identificeren en monitoren van alle aanwezige IT-middelen binnen de organisatie. Zo helpt Discovery 2005 O’Neill Europe om te voldoen aan de gedragscodes en strenge softwareregelgeving.

“Aangezien wij op dit moment nog geen gebruik maken van IT-Asset tracking hebben wij ons in het voortraject uitgebreid verdiept in de verschillende mogelijkheden. Uit onze analyse is naar voren gekomen dat Centennial Discovery 2005 voor onze organisatie de beste keuze is. Het feit dat Discovery goed te integreren is binnen onze bestaande IT-infrastructuur speelde hierbij een belangrijke rol”, aldus Peter Maljaars, manager van de helpdesk van O’Neill Europe. “Wij verwachten met Discovery 2005 een aanzienlijke tijdsbesparing en een juiste inzage in onze licenties te realiseren.”

O’Neill gaat per 1 juli 2006 van start met de implementatie en verwacht dat Discovery 2005 per 31 juli 2006 volledig draait.

NOOT VOOR DE REDACTIE

Over Centennial Software
Centennial Software is een toonaangevend ontwikkelaar van applicaties voor de inventarisatie van desktopcomponenten en beveiligingsbeheeroplossingen. Centennial Software heeft momenteel meer dan vier miljoen licenties verkocht aan ‘blue-chip’ ondernemingen over de hele wereld. De oplossingen van Centennial Software zijn verkrijgbaar via een wereldwijd netwerk van resellers en OEM-verkopers. De oplossingen zijn ontworpen om organisaties te helpen bij het beter beheren van hun IT-infrastructuur, het voldoen aan regelgeving en het minimaliseren van operationele risico’s.

Over O’Neill Europe/JSI
JSI BV is de Europese licentiehouder van het surf- & snowboardmerk O'Neill. Het merk is in 1952 gestart door Jack O'Neill die het wetsuit heeft uitgevonden. Vandaag de dag is O'Neill het best verkopende wetsuitmerk met een wereldwijde distributie. Naast de wetsuits biedt O'Neill een brede collectie sportswear, footwear en accessoires. Het merk is hiermee marktleider in vele landen. O'Neill is nauw verbonden met de surf- en snowboardwereld en organiseert vele toonaangevende evenementen. Ook ondersteunt het merk meer dan 350 sporters (Team O'Neill) die allemaal op hun manier bepalend zijn voor de lifestyle waar O'Neill voor staat. Naast evenementen en Team O'Neill vormen innovatieve, aansprekende marketing en producten de basis voor het succes van O'Neill.

Over MFSW Software en Detachering
MFSW Software en Detachering, gevestigd in Gouda, is partner van Centennial in de Benelux en is de Discovery 2005 leverancier van O’Neill. MFSW levert sinds ruim 10 jaar oplossingen op het gebied van Software Asset Management, Tracking en Protection. Zie ook www.mfsw.nl en www.sam123.nl.

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met:

Ingrid van den Nieuwenhof van LEWIS Communicatie BV
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: ingridv@lewispr.com

Verstreken tijd: 20 jaar en 37 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl