ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 9 dagen geleden)

SMART Technologies en VSV Nederland stimuleren gebruik SMART Boards met nieuwe SOS-actie

SMART Op School 2006: bij aankoop van twee SMART Boards derde gratis

Houten, 8 mei 2006 - SMART Technologies Inc. en VSV Nederland BV, importeur en distributeur van SMART Board interactive whiteboards, stimuleren met het SMART Op School-programma (SOS) het gebruik van SMART Boards in het onderwijs. Alle onderwijsinstellingen in de Benelux, van basisschool tot universiteit, krijgen nu bij aanschaf van twee SMART Boards via het SOS 2006-programma het derde SMART Board gratis. De actie geldt ook voor instellingen die het SMART Board al gebruiken, maar extra boards willen aanschaffen. Twee SMART Board interactive whiteboards, model 680, kosten EUR 3.998,- ex. BTW. Onderdeel van de aanschaf is een gebruikerstraining (EUR 299,- ex. BTW).

Een SMART Board is een interactief whiteboard dat is aan te sluiten op een pc of een laptop. In het onderwijs wordt het meest gebruikgemaakt van de 'opzichtversie'. Via een projector wordt het computerscherm geprojecteerd op het SMART Board, waarna alle denkbare computerapplicaties eenvoudig op het scherm zijn te presenteren en te gebruiken. De vinger vervult hierbij de functie van de muis. Met een pen kan over het beeld heen worden geschreven, waardoor teksten en beelden eenvoudig zijn te omcirkelen en te accenturen. SMART Boards zijn ook verkrijgbaar in een 'doorzichtversie', waarbij de projector in het board is geïntegreerd. Wereldwijd zijn inmiddels 250.000 SMART Boards verkocht. Met name onderwijsinstellingen in de VS en het Verenigd Koninkrijk gebruiken deze technologie op grote schaal.

"Steeds meer onderwijsinstellingen kiezen voor de inzet van een SMART Board", zegt Nancy Knowlton, President en co-CEO van SMART Technologies Inc. "Het gebruik van deze interactieve whiteboards vergroot de aantrekkelijkheid van onderwijs aanzienlijk. Gebruikers noemen de multimediafunctionaliteit, het gebruiksgemak én de attentiewaarde als grote voordelen. Met het SOS-programma willen we de inzet van SMART Boards binnen handbereik brengen van alle onderwijsinstellingen in de Benelux."

Voor meer informatie over het SOS-programma en de diverse SMART Board interactive whiteboards: www.smartboard.nl

Over SMART Technologies, Inc.
SMART Technologies, Inc. is de producent van de SMART-producten en is zowel industrieel pionier als marktleider in een variëteit van inventieve presentatiemiddelen. Bedrijven als Texas Instruments, BMW, Boeing, Ford en NASA gebruiken naar volle tevredenheid de SMART-technologie. Als ISO 9001-gecertificeerde organisatie met meer dan 500 medewerkers werkt SMART Technologies, Inc. in een alliantie met computergigant Intel Corporation aan het verder uitbreiden van de mogelijkheden en het creëren van nieuwe revolutionaire ontwikkelingen. VSV Nederland bv importeert en levert SMART-producten binnen de Benelux via een netwerk van onafhankelijke resellers.

Voor meer informatie, digitaal fotomateriaal of een demonstratie van SMART Board interactive whiteboards:

VSV Nederland bv
Ingrid van den Berg
Telefoon: 030 - 637 93 87
E-mail: i.vandenberg@vsvint.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Gwen Quant / Marjan Kok
Telefoon: 030 - 656 50 70
E-mail: smartboard@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 9 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu