www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 92 dagen geleden)

SUSA gaat live op TCD2006

Agents en technologie van SUSA contactcenter operationeel op beurs

Utrecht, 20 april 2006 – SUSA studenten uitzendbureau neemt het eigen contactcenter mee tijdens de beurs TCD2006. SUSA is met het poolconcept een belangrijke uitzendpartner voor de contactcenter-branche. De pool van SUSA-studenten zal

op de SUSA-stand, B040, gedurende de beurs twee seats bemensen. De agents beantwoorden hier live het inkomende telefoonverkeer van het SUSA contactcenter. SUSA wil hiermee drie zaken laten zien: de kwaliteit van de uitzendkrachten (de studenten), de geavanceerde infrastructuur die wordt gebruikt om het poolconcept te realiseren én het vermogen van SUSA om op korte termijn een ‘mobiel’ contactcenter in te richten en operationeel te hebben.

Partners
SUSA beschikt over een IP-contactcenter: Vanuit één centrale locatie worden het hoofdkantoor en de negen regionale vestigingen voorzien van inbound- en predictive outbound-functionaliteit. Voor de gehele technologische infrastructuur is nauw samengewerkt met een aantal partners, waaronder Voicetec, Priority Telecom, Digacom, Trinicom, Plantronics en Aalberts Totaal Project.

Remco Pouw, directeur van SUSA: ”Ons werk bestaat uit het leveren van kwalitatief goede agents om permanent en op de gewenste capaciteit seats te kunnen bezetten, waarbij we de klant alle planningszorgen uit handen nemen. Op de beurs willen we het publiek laten zien hoe we met deze complexe planwerkzaamheden omgaan en hoe snel we agents op de been kunnen krijgen. Daarnaast ziet het publiek ook meteen onze agents zelf aan het werk en kan het daarmee een goede indruk krijgen van de kwaliteit van onze studenten.”

Cees Zwezerijn, commercieel directeur Trinicom: “We waren direct enthousiast over dit initiatief van SUSA. We zien dat op deze beurs heel veel verteld wordt over contactcenter-technologieën, maar uiteindelijk wil een bezoeker toch het liefst zien hoe het in de praktijk werkt. En dat kan nu. Niet in een demo-omgeving maar gewoon in de realiteit.”

Poolconcept
Het poolconcept voorziet in ingewerkte HBO- en WO-studenten die zeer flexibel beschikbaar zijn, als aanvulling op de vaste personeelsbezetting van een contactcenter. Hiermee biedt SUSA onder het motto ‘continuflexibel’ een structurele oplossing voor wisselende personeelsbezetting, veroorzaakt door pieken en dalen of bijvoorbeeld ziekteverzuim en vakantie van eigen personeel. Naast het werven en selecteren van studenten regelt SUSA ook alle planwerkzaamheden. Werken met studenten wordt door veel contactcenters als complex ervaren. SUSA heeft hier 60 jaar ervaring in opgebouwd en werken met studenten tot specialisme gemaakt.

Bezoekersregistratie
Het live contactcenter is niet de enige plaats waar de SUSA-studenten tijdens de TCD 2006 in actie komen. Ook dit jaar wordt de gehele bezoekersregistratie door SUSA-studenten verzorgd.

------------------------------

Over SUSA
SUSA Studenten Uitzendbureau is ontstaan in 1947, uit een samenwerking tussen de Universiteit Utrecht en de Utrechtse studentenfederaties. Begonnen als jobfinder voor studenten die als arbeidskracht voor particulieren werkten. Vele jaren later dé professionele bemiddelaar tussen werkzoekende studenten en bedrijven met een flexvraagstuk. SUSA maakt daarbij gebruik van het unieke poolconcept, dat voornamelijk wordt gebruikt door organisaties waar de workload moeilijk is te voorspellen of waar het proces onderhevig is aan sterke pieken en dalen. Rondom een aantal vaste werkplekken organiseert SUSA een of meer pools van studenten. Door deze goed ingewerkte pools efficiënt in te zetten kunnen pieken en dalen in het proces moeiteloos worden opgevangen. www.susa.nl

Voor meer informatie:

SUSA
Sabine Verbeek
Telefoon: 030 – 231 71 95
E-mail: s.verbeek(at)susa.nl

Whizpr
Winnie Silvertand / Gijs Fennell
Telefoon: 0317 410 483
E-mail: susa(at)whizpr.nl 

Verstreken tijd: 20 jaar en 92 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl