ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Gen 7.5. zet applicaties met één druk op de knop om naar Linux

COOLProfs ondervangt grote vraag naar open source met nieuwe release AllFusion Gen

Roelofarendsveen, 4 april 2006 – COOLProfs lanceert release 7.5 van applicatie-ontwikkelomgeving AllFusion Gen. Deze nieuwe release richt zich vooral op de Linux omgeving.

Met de nieuwe release wordt het mogelijk Gen in te zetten in open source omgevingen. Niet alleen kan Gen ingezet worden om Linux-applicaties te ontwikkelen, Gen kan ook Unix en Mainframe omgevingen in één keer omzetten naar Linux.

“De Total Cost of Ownership (TCO) van Linux is vaak lager dan van andersoortige besturingssystemen. Daarnaast wordt het over het algemeen als voordeel gezien dat je niet aan één leverancier vastzit. We horen van veel klanten dat ze willen overstappen naar Linux”, zegt Eric ten Harkel, algemeen directeur van COOLProfs.

Linux is als doelomgeving toegevoegd naast de reeds bestaande doelomgevingen Mainframe, Unix, Java en .NET. “Gen biedt nu”, aldus Ten Harkel “het complete scala van moderne doel-omgevingen waardoor gebruikers de voor hen optimale mix kunnen kiezen”.

Een ander voordeel van de nieuwe release. is dat de manier waarop de infrastructuur door een Gen-gegenereerde applicatie gebruikt wordt is veranderd. Door overlappende codes te delen, zijn er minder onderdelen nodig. “Hierdoor kunnen er meer applicaties draaien op een besturingssysteem en wordt de performance verhoogd”, aldus Ten Harkel, die tevens voorzitter was van de EDGE conferentie in Londen waar Gen 7.5. gelanceerd werd.

Over AllFusion Gen
AllFusion Gen is een applicatie-ontwikkelomgeving die organisaties in staat stelt het bouwen en onderhouden van oplossingen te versnellen. De kracht van het tool ligt in het samenvoegen van verschillende platformen met behulp van geïntegreerde modellen en het moeiteloos kunnen vertalen naar andere doelomgevingen. Door een continue stroom van nieuwe releases wordt deze tool steeds verder ontwikkeld.

Over COOLProfs
COOLProfs is een toonaangevend consultancybureau voor applicatieontwikkeling met behulp van de AllFusion Gen technologie. COOLProfs onderscheidt zich door een grote kennis en ervaring op het gebied van systeemontwikkeling in het algemeen en van AllFusion Gen in het bijzonder..Op basis van fixed-price, fixed-date en fixed-quality worden bedrijfskritische informatiesystemen gerealiseerd. COOLProfs gebruikt hiervoor een aanpak die volledig op de zakelijke omgeving is afgestemd en die op de gehele levenscyclus van een informatiesysteem toepasbaar is. COOLProfs is Value Added Reseller voor AllFusion products van Computer Associates en van aanvullende producten als CANAM’s Report Composer, GuardIEn en Casedok.Tot de vaste klanten van COOLProfs behoren onder andere ING, Nationale Nederlanden, ABN AMRO, UWV, Delta Lloyd, Fortis Bank, Ministerie van Defensie en het Kadaster.

Kijk ook op www.COOLProfs.nl

Verstreken tijd: 20 jaar en 87 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu