www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (26 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:

Belangrijke uitbreidingen maximaliseren productiviteit van Danka Digimaster hoogvolume afdruksysteem

Woerden, 3 oktober 2000 - De eerste exemplaren van het Digimaster 9110 Network Imaging System kwamen anderhalf jaar geleden uit de fabrieken van Heidelberg Digital en inmiddels zijn al meer dan duizend van deze hoogvolume afdruksystemen in gebruik genomen. Intussen wordt stelselmatig gewerkt aan uitbreidingen op dit modulaire en flexibele platform, teneinde de productiviteit nóg verder op te schroeven.

De meest actuele uitbreidingen zijn:

  • Imagedirect 665 productiescanner;
  • 9110 Inserter voor het toevoegen van omslagen en voorbedrukte documenten;
  • Bourg BBF Book Factory voor boekproducties.
  • ImageSmart™ workflow- en productiesoftware;

Imagedirect productiescanner
Heidelberg Digital ontwikkelde een snelle scanner die naadloze aansluiting biedt op de Digimaster en de bijbehorende ImageSmart software suite. Deze productiescanner, die in het eerste kwartaal van het komende jaar op de markt komt, verwerkt 65 pagina's per minuut, die in de hoge resolutie van 600 x 600 dpi worden gedigitaliseerd. Daarmee houdt deze scanner pas met de hoge productiviteit en beeldkwaliteit van de Digimaster 9110. De scanner ondersteunt open standaarden en kan eenvoudig worden geïntegreerd zodat gescande documenten gebruikt kunnen worden in andere applicaties.

Inserter
Een voor de hand liggende toepassing van de Inserter is de toevoer van omslagen en tabbladen, om van prints complete boekwerken te maken die alleen nog maar moeten worden gebonden. Een meer actuele toepassing is evenwel het toevoegen van kleurenpagina's aan zwart/wit documenten; kleurenpagina's die door een full-colour systeem werden geproduceerd. De Inserter is uiterst nauwkeurig instelbaar, zodat de voorbedrukte pagina's altijd op exact de juiste plaats in de totale documentenproducties komen. Doordat hiermee sorteerwerk achteraf overbodig wordt, bespaart de Inserter enorm veel tijd, moeite en dus kosten.

Book Factory
C.P. Bourg, één van de grootste fabrikanten van nabewerkingsystemen, ontwikkelde de BBF2005 Book Factory, die een perfecte tandem met de Digimaster 9110 vormt. De producties van de Digimaster, aangevuld met de toevoegingen van de Inserter, kunnen onmiddellijk door de Book Factory worden gebonden. Hiermee worden per uur 350 kant-en-klare boekwerken verkregen. ImageSmart De ImageSmart suite is uitgebreid met de Document Mastering Software, die afgestemd is op de industriestandaard van Adobe Acrobat en gebruik maakt van op PDF gebaseerde workflow. De software biedt effectieve ondersteuning bij het samenstellen, redigeren, previewen en proefdrukken van documenten. De eveneens nieuwe ImageSmart Production Software module biedt PDF ondersteuning bij opmaak op het niveau van het scanning-werkstation en verschaft faciliteiten voor producties tot het papierformaat 22,8 x 35,5 cm. Beide nieuwe modulen zijn geënt op volledige controle over documentenproducties, waarbij de factor 'bedieningseenvoud' voor extra productiviteit zorgt.

Danka Business Systems PLC is één van de grootse onafhankelijke leveranciers ter wereld van kantoorautomatiseringssystemen en aanverwante producten en diensten. De organisatie heeft 700 vestigingen in 30 landen en telt 20.000 medewerk(st)ers. De omzet bedroeg over boekjaar 1999 circa US$ 3 miljard.

Danka Nederland B.V. is een volledig zelfstandige dochteronderneming met 450 medewerk(st)ers. Het hoofdkantoor is in Woerden gevestigd. Het Europese hoofdkantoor van Danka Business Systems PLC is in Londen (UK). Het Amerikaanse hoofdkantoor bevindt zich in St. Petersburg, Florida. Danka is genoteerd aan NASDAQ en de London Stock Exchange.

Voor meer persinformatie:
Danka Nederland B.V.
Marloes Antheunis
0348 405 423
E-mail: m.antheunis@danka.nl


Verstreken tijd: 26 jaar en 73 dagen
Danka Nederlan.. contact  

0348 - 405405
www.danka.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu