EDS richt Global Defence Advisory Council op
Capelle a.d. IJssel, 22 maart 2006 – EDS, een van ‘s werelds grootste IT-dienstverleners, heeft een Global Defence Advisory Council (EDS DAC) opgericht. Dit adviesorgaan bestaat uit defensie-experts die gezamenlijke nieuwe inzichten en ideeën ontwikkelen voor bestaande en nieuwe klanten in de defensie sector.
Sir Anthony Bagnall, een gepensioneerd Senior Commander van de Britse Koninklijke Luchtmacht met meer dan 41 jaar ervaring in deze sector, is benoemd tot voorzitter. Zijn meest recente functie was die van Vice President bij de Britse Defensie. Hij was tevens betrokken bij diverse belangrijke defensie commissies waaronder de Defence Council, de Investment Advisory Board en de Change Delivery Group. In zijn rol als voorzitter van de EDS DAC bepaalt hij de koers van de commissie. Daarnaast levert hij aanvullend strategisch advies aan EDS.
“Sir Anthony Bagnall combineert meer dan 41 jaar ervaring met deelname aan diverse belangrijke defensie commissies en expertise op het gebied van internationale relaties. Dit maakt hem de juiste persoon om richting te geven aan de EDS Defence Advisory Council”, aldus Mike Jordan, CEO van EDS.
-------------------
EDS
EDS, één van 's werelds meest vooraanstaande ICT-dienstverleners, levert zakelijke en technologische oplossingen aan zijn klanten. EDS was meer dan 40 jaar geleden grondlegger van de it-outsourcing markt. Vandaag de dag levert EDS een breed dienstenportfolio voor outsourcing van informatietechnologie en bedrijfsprocessen aan klanten in de industrie, financiële dienstverlening, gezondheidszorg, telecommunicatie, energie, transport, retail en overheid overal ter wereld. De aandelen van EDS worden verhandeld op de beurzen van New York (NYSE) en Londen. Kijk voor meer informatie op eds.com of eds.nl. Klanten van EDS in Nederland zijn ABN AMRO Bank, Aegon, DSM, Koninklijke Ahold en het ministerie van Verkeer & Waterstaat.
Voor meer informatie:
Bas Winckels
EDS International B.V.
tel.: 0181 - 50 23 94
mobile: 06 52 083 310
e-mail: bas.winckels(at)eds.com
Marieke Adama
Whizpr
tel.: 0317 410 483
e-mail: eds(at)whizpr.nl