www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:

Marval Benelux stelt Wim de Jong aan als Managing Director

Reeuwijk, 8 maart 2006 – Marval Benelux heeft Wim de Jong aangesteld als Managing Director. Wim de Jong heeft hiervoor diverse management functies bekleed bij ondernemingen in de technische, industriële en procesautomatisering. De afgelopen jaren was hij Managing Director bij Data@Vision. In zijn nieuwe functie bij Marval is de groei van Marval’s marktaandeel in de service management markt in de Benelux en de verdere Europese expansie zijn belangrijkste ambitie.

“Marval is een belangrijke en gevestigde naam in IT service management in de Benelux”, aldus Wim de Jong. “Veel grote ondernemingen hebben voor Marval’s oplossingen gekozen vanwege de toegankelijkheid en functionaliteit van de producten. Juist in deze situatie is het zaak om innovatief en onderscheidend te blijven en verdere groei te realiseren. De uitbouw van de organisatie met meer toegevoegde waarde in consultancy, support en opleiding is dan ook één van mijn eerste aandachtspunten.”

-------------------

Noot voor de redactie
Bijgesloten een hoge resolutie foto van Wim de Jong, Managing Director Marval.

Over Marval
Marval is sinds 1988 gespecialiseerd in het ontwikkelen, implementeren en ondersteunen van geavanceerde service management oplossingen. Marval Benelux is sinds 1995 actief in de Benelux marktomgeving, met het hoofdkantoor in Reeuwijk. Voor een vakkundige implementatie van de Marval Service Management Suite beschikt Marval over een team van ervaren consultants. Dit betreft zowel een brede service management ervaring als een goede praktische kennis van ITIL en de BSI code of practice. De kennis en kunde van Marval wordt aangetoond door de bijdrage die zij levert aan de ontwikkeling van het vakgebied. Zo is Marval bijvoorbeeld een 'prime author' van verschillende uitgaven van de CCTA en BSI, wat onder meer heeft geresulteerd in de publicatie van de nieuwe ITIL Service Support Set. www.marval.nl

Meer informatie

Marcommit PR
Marianne van Barneveld
marval@marcommit.nl
035-58 22 730 

Verstreken tijd: 20 jaar en 59 dagen
Marval Benelux contact  

023 - 8200 342
www.marval-benelux.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl