Eindhoven, 6 maart 2006 - In juni vindt het grootste spektakel ter wereld plaats: het WK voetbal in Duitsland. Maar op 6 maart begint het voetbalfeest al voor dealers en importeurs van Vogel's producten. Vogel's introduceert hiervoor het officiële kampioenschap online penalty schieten:
www.vogelspenaltyshootout.com.
Het doel van de Vogel's penalty shoot-out is om zoveel mogelijk strafschopseries te winnen. Bij iedere serie moeten vijf strafschoppen genomen en tegengehouden worden. Hoe verder iemand komt, hoe beter de tegenstander. Het wordt elke nieuwe ronde moeilijker om te winnen. De winnaar is degene die aan het einde van de maand maart, april of mei, bovenaan staat in het individuele topschutterklassement. Maar ook kunnen collega's met elkaar proberen de dealerprijs in de wacht slepen voor de best scorende dealer. De hoofdprijs voor de beste individuele schutter is een flat screen tv en Vogel's steun. Het best scorende dealerteam kan ook een flat screen tv en Vogel's steun winnen.
Dealers krijgen een brief met een spelerspas met daarop een persoonlijke code. Deze code is verborgen onder een krasvlakje. Hiermee kan aan het einde van een spel de score worden geregistreerd. De actie loopt van 1 maart t/m 30 mei 2006. Het volledige prijzenoverzicht en de actievoorwaarden zijn te vinden op
www.vogelspenaltyshootout.comConsumenten die een fluwelen traptechniek hebben en over stalen zenuwen beschikken kunnen ook een poging wagen. Op
www.vogels.com kan iedereen het online penalty schieten spelen en proberen de beste penaltyspecialist te worden.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Vogel's
Albert Zeeman
+31 (0) 40 - 26 47 400
a.zeeman@vogels.com Pride PR
Robbert Minderhoud
+31 (0) 71 - 568 00 28
robbert@pridepr.nlVoor verkoopinformatie neemt u contact op met Havoned BV, Putten.
+31 (0) 341 358 050
info@havoned.nl en
www.havoned.nl