www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (20 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Trend Micro richt EMEA-organisatie opnieuw in

Aldo Rimondo nieuwe Vice-President Marketing EMEA

Utrecht, 22 februari 2006 - Trend Micro, Inc. (TSE: 4704, Nasdaq: TMIC), leider op het gebied van netwerkantivirus- en internet-content-beveiligingssoftware, versterkt zijn activiteiten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA) met de inrichting van vier regio's. De nieuwe organisatie bestaat uit Noord-Europa, Zuid-Europa, Centraal- en Oost-Europa en opkomende markten. Aldo Rimondo, die Business Unit Manager was voor Italië, Noord-Europa en de Benelux, is benoemd tot Vice-President van Trend Micro EMEA Marketing. Patt Dunne, momenteel Business Unit Manager Trend Micro UK, gaat de functie van Sales Director Noord-Europa bekleden. Jean-Marc Thoumelin, Ralph Kreter en Peter Hauff gaan de andere regio's leiden.

Onder leiding van Rimondo gaat het EMEA-marketingteam zich strategisch richten op de brede klantenkring van Trend Micro: van thuisgebruikers en mkb-bedrijven die beveiligingssoftware en -diensten nodig hebben, tot en met grote ondernemingen met een ingewikkelde infrastructuur. Daarnaast zal Rimondo bekijken hoe aan de operationele behoeften van het EMEA-kanaal kan worden voldaan.

Anthony O'Mara, die samen met Rimondo de organisatorische veranderingen heeft geleid, is benoemd tot Vice-President van EMEA Sales and Operations. O'Mara was voorheen Financial Director EMEA. In zijn nieuwe functie zal hij zich vooral bezighouden met het optimaliseren van de verkoopstructuur van Trend Micro EMEA. De stroomlijning van de territoriale verkoopteams zal hier een belangrijke bijdrage aan leveren.

Raimund Genes, President van Trend Micro EMEA: "Europa, het Midden-Oosten en Afrika spelen een sleutelrol in onze wereldwijde zakelijke strategie. Ik heb er het volste vertrouwen in dat we door de stroomlijning van de vier eenheden en onze nieuwe marketingmethoden onze langetermijndoelen zullen behalen. Daarnaast verwacht ik dat we tegemoet kunnen komen aan de behoeften van onze kanaalpartners en van onze klanten."

###

Over Trend Micro
Trend Micro is leider op het gebied van netwerkantivirus-, internet-content-beveiligingssoftware en -diensten. Het wereldwijde hoofdkantoor is gevestigd in Tokio, het Europese hoofdkantoor in Marlow, Engeland. De producten worden wereldwijd geleverd door Value-Added Resellers en serviceproviders. Voor meer informatie: www.trendmicro.nl.

Voor meer informatie:
Trend Micro
Mireille Boetje
Tel.: 030 2106 333
E-mail: Mireille_Boetje@trendmicro.co.uk

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Anja Breunis / Joffrey Vermeule
Tel.: 030 6565 070
E-mail: anja@lvtpr.nl / joffrey@lvtpr.nl
Recent van Trend Micro  
TrendAI introduceert het ‘Inception Program’ en zet de volgende stap naar veilige innovatie met AI

Onderzoek TrendAI: “Zorgdata zijn ongeveer de meest waardevolle handelswaar geworden in de cybercriminaliteit”

TrendAI sluit zich aan bij Project Glasswing van Anthropic

Verstreken tijd: 20 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Trend Micro contact  

+31 (0) 20 399 8304
www.trendmicro.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl