Lucent Technologies heeft in het eerste kwartaal van fiscaal 2006, dat eindigde op 31 december 2005, een nettoverlies geleden van 104 miljoen dollar. In het vierde kwartaal van fiscaal 2005 boekte Lucent nog een winst van 372 miljoen dollar. In het eerste kwartaal van fiscaal 2005 bedroeg de nettowinst 174 miljoen dollar.
In de cijfers voor het eerste kwartaal van fiscaal 2006 is een voorziening van 278 miljoen dollar meegenomen in verband met een rechtszaak tussen Lucent en de belangenbehartigers van Winstar Communications.
Lucent Technologies rapporteerde een omzet van 2,05 miljard dollar in het vierde kwartaal van fiscaal 2006. Dat is zestien procent minder dan het kwartaal ervoor en 12 procent minder ten opzichte van hetzelfde kwartaal een jaar geleden.
***
Het volledige Engelstalige persbericht
vindt u hier.
Voor meer informatie:
Annemiek Driessen
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Telnr. 030 - 6565 070
lucent@lvtpr.nl