Tijdens het Telecom Time Congres in Utrecht op 20 december jl, is de verkiezing Telecom Retailer 2005 gehouden. Hierbij is
www.GSMexpress.nl verkozen tot Telecom Retailer 2005 in de categorie beste Internet winkels.
Een vakjury, bestaande uit CEO’s van T-Mobile, Samsung, Siemens, Versatel, Mobicall, MCC en Bencom, heeft uit een lijst van 200 telecom internetwinkels www.GSMexpress.nl en Bol.com genomineerd en daaruit is www.GSMexpress.nl als winnaar gekozen.
Dit is een schitterende bevestiging voor ons dat wij de juiste dingen doen voor onze klanten, aldus directeur Maarten de Vries.
Op basis van een uitgebreid juryrapport is de keuze gevallen op www.GSMexpress.nl met als doorslaggevende redenen, de goede aanbiedingen, het ruime assortiment, de heldere structuur van de site en de transparantie omtrent ‘het gezicht achter‘ de webshop www.GSMexpress.nl.
Dit is een mooie stimulans voor 2006, waarin wij naast www.GSMexpress.nl en www.PDAexpress.nl onze Express formule verder gaan uitbreiden. We gaan van start met www.LCDexpress.nl (site voor betaalbare high-end LCD en Plasma tv’s ) met dezelfde goede aanbiedingen en helderheid zoals men van ons gewent is, aldus directeur Erik van Laar.
De door Telecomblad Connexie georganiseerde verkiezing, Telecom Retailer van Jaar, zal verder worden belicht in hun komende uitgaven.
Over The Online Company B.V.
The Online Company is een onafhankelijke online retail organisatie, gespecialiseerd in het opzetten van online distributie en invulling van online media. The Online Company beheert een multiproduct e-commerce platform, waarmee consumenten electronica en ‘tripple play’ producten op een onafhankelijke manier via het internet worden aangeboden. In de visie van The Online Company is distributie via het internet niet nieuw, maar gecontroleerde en succesvolle distributie wel. Meer informatie op: www.theonlinecompany.nl.