www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:

AME Research: VAI behoort tot 15 Beste ICT-ondernemingen 2005

Veenendaal, 19 december 2005 – VAI, leverancier van oplossingen voor een stabiele ICT-infrastructuur, behoort volgens AME Research, gespecialiseerd in financieel onderzoek naar ICT-ondernemingen en markten, tot de vijftien beste ICT-ondernemingen in Nederland. AME Research heeft in totaal 130 ICT-bedrijven beoordeeld op vijf criteria: financiële kracht, creatie van welvaart, productiviteit van eigen informatiestromen, rendement voor aandeelhouders en groei in omzet en personeel. Uiteindelijk zijn honderd ondernemingen beloond met één tot vijf AME-sterren. Slechts vijftien van deze ondernemingen, waaronder VAI, hebben vijf sterren ontvangen.
 
AME Research legt bij haar beoordeling de focus op de financiële prestaties van ondernemingen. Op basis van de vijf indicatoren voorziet AME Research elke onderneming van AME-sterren. Door toetsing aan deze criteria komen die ondernemingen boven drijven die trendmatig financieel krachtig zijn, bijdragen aan welvaart, goed met hun informatiestromen omgaan, goed rendement voor aandeelhouders bieden en bovendien omzetgroei tonen. De uiteindelijke ranglijst van AME toont de ICT-ondernemingen die op basis van hun financiële en door een externe accountant geautoriseerde gegevens sterren behaalden.
 
Wilko Visser, algemeen directeur van VAI: “We zijn verheugd met onze plaats bij de 15 beste ICT-ondernemingen van Nederland. VAI is een kennisintensief bedrijf met een sterke visie en essentieel specialisme. Het afgelopen jaar is het bedrijf onderdeel geworden van het internationale BRAIN FORCE, waardoor we verwachten het in 2006 nog beter te kunnen doen.”
 
Voor meer informatie en het volledige rapport: www.ame.nl

--------------

Over VAI
VAI is leverancier van oplossingen voor implementatie en centraal beheer van een stabiele ICT-infrastructuur. Het bedrijf levert kant-en-klare bouwstenen voor een op Microsoft-technologie gebaseerde ICT-infrastructuur met aansluitende processen en tools voor inrichting, beheer, softwaremanagement en –deployment. VAI beschikt over een eigen ‘Package Fabriek’ waar applicatiepackages tegen vaste kosten en service levels worden ontwikkeld voor een foutloze softwaredistributie binnen zowel client-server als Server Based Computing omgevingen. VAI is Microsoft Gold Certified partner, Business Alliance Partner van Citrix en Softricity Certified Consultancy Partner. De oplossingen en diensten van VAI worden gebruikt bij gerenommeerde organisaties zoals Stork, KAS BANK, Heineken, Agis Zorgverzekeringen, Gemeente Zwolle en verschillende provincies. Meer informatie vindt u op www.vai.nl.     

Voor meer persinformatie:

VAI
Esther van Drenth
Tel: 0318 - 560 360
E-mail: esther.van drenth(at)vai.nl
 
Whizpr
Winnie Silvertand
Tel: 0317 – 410 483
E-mail: vai(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 173 dagen
BRAIN FORCE contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR